Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu: trwa nabór do konkursu

2011-08-02 14:57
Lider Odpowiedzialnego Biznesu
Autor: Pracodawcy RP

Tylko do 12 sierpnia trwa przyjmowanie zgłoszeń do I edycji konkursu Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu, organizowanego przez największą organizację pracodawców. Pracodawcy RP zachęcają do udziału przedstawicieli zarówno małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw.

Ważnym elementem przystąpienia do konkursu jest zadeklarowanie, że firma prowadzi działalność biznesową w sposób odpowiedzialny i zgodny z zasadami Kodeksu. Spośród uczestników w każdej branży zostanie wyłoniony Lider Odpowiedzialnego Biznesu 2011. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas prestiżowej gali, która odbędzie się w październiku br.

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej (Pracodawcy RP) przyznają nagrody Lidera Odpowiedzialnego Biznesu 2011 firmom, które prowadzą działalność biznesową zgodnie z najwyższymi standardami odpowiedzialnego biznesu (ang. Corporate Responsibility, skrót CR). Celem przyznania nagród, jest nagrodzenie tych firm, które na tle branży, w której działają, wyróżniają się szczególną dbałością o przestrzeganie standardów odpowiedzialnego biznesu i jednocześnie wychodzą naprzeciw wyzwaniom branży w kontekście odpowiedzialnego biznesu.

Konkurs Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu 2011 jest częścią projektu realizowanego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu”, finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki (Poddziałanie 2.1.2 Partnerstwo dla zwiększania adaptacyjności).

Więcej informacji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej