Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu: trwa nabór do konkursu

2011-08-02 14:57
Lider Odpowiedzialnego Biznesu
Autor: Pracodawcy RP

Tylko do 12 sierpnia trwa przyjmowanie zgłoszeń do I edycji konkursu Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu, organizowanego przez największą organizację pracodawców. Pracodawcy RP zachęcają do udziału przedstawicieli zarówno małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw.

Ważnym elementem przystąpienia do konkursu jest zadeklarowanie, że firma prowadzi działalność biznesową w sposób odpowiedzialny i zgodny z zasadami Kodeksu. Spośród uczestników w każdej branży zostanie wyłoniony Lider Odpowiedzialnego Biznesu 2011. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas prestiżowej gali, która odbędzie się w październiku br.

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej (Pracodawcy RP) przyznają nagrody Lidera Odpowiedzialnego Biznesu 2011 firmom, które prowadzą działalność biznesową zgodnie z najwyższymi standardami odpowiedzialnego biznesu (ang. Corporate Responsibility, skrót CR). Celem przyznania nagród, jest nagrodzenie tych firm, które na tle branży, w której działają, wyróżniają się szczególną dbałością o przestrzeganie standardów odpowiedzialnego biznesu i jednocześnie wychodzą naprzeciw wyzwaniom branży w kontekście odpowiedzialnego biznesu.

Konkurs Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu 2011 jest częścią projektu realizowanego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu”, finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki (Poddziałanie 2.1.2 Partnerstwo dla zwiększania adaptacyjności).

Więcej informacji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej