Leasing, kredyt, fundusze - jak sfinansować inwestycje?

2007-03-20 14:32

Jak udanie zadebiutować na giełdzie, na czym polega specyfika podmiotów finansowania i jakich ewentualnych zagrożeń powinien się spodziewać inwestor? - tego m.in. dowiedzą się uczestnicy organizowanej przez Eurobuild Poland konferencji Capital Ideas. Podczas sympozjum zostanie podsumowany rynek pierwotny i wtórny, będzie także mowa o prognozach.

Podczas konferencji będzie można usłyszeć, jak najlepiej sfinansować proces deweloperski i rynek wtórny, z jakimi instrumentami finansowymi najlepiej połączyć własne środki inwestora. Uczestnicy dowiedzą się, na jakie problemy mogą natrafić i jakich zagrożeń mogą się spodziewać. Panel "W dobrym towarzystwie" poświęcony będzie finansowaniu przedsięwzięcia przez fundusze inwestycyjne: którym sektorom i przedsięwzięciom opłaca się korzystać z tego źródła? Prelegenci opowiedzą o tym, jak łączyć kredyt bankowy z innymi formami wsparcia, doradzą, które mariaże są najbardziej korzystne. Wreszcie panel "Na raty bez straty" to cześć poświęcona leasingowi nieruchomości, a także operacyjnemu i finansowemu. Nie zabraknie również panelu dotyczącego wykorzystania środków unijnych. "Grosz do grosza" - poświęcony będzie finansowaniu inwestycji z unijnej kasy, przez samorządy, a także partnerstwu publiczno-prywatnemu. Jak zwykle, całość dopełni businness mixer.

Konferencja odbędzie się 27 marca 2007 roku w Warszawie w Hotelu InterContinental. Organizuje ją Eurobuild we współpracy z Imagine Events. Miesięcznik wpisany jest na listę referencyjną PFRN, zatem uczestnicy sympozjum otrzymają punkty niezbędne do dopełnienia ustawowego obowiązku doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

Więcej informacji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej