Łask: Mostostal wybuduje obiekt sportowy

2011-07-05 10:54
obiekt sportowy łask
Autor: UM Łask Pływalnia w Łasku

Firma Mostostal podpisała kontrakt na budowę obiektu sportowego w Łasku. Inwestycja powstanie na terenie wojskowego lotniska.

1 lipca, Mostostal podpisał kontrakt z 12 Terenowym Oddziałem Lotniskowym na budowę obiektu sportowo-kondycyjnego na terenie lotniska wojskowego w Łasku. Obiekt sportowy będzie wyposażony w halę sportową, pływalnię, stadion sportowy z bieżania i trybuną, boisko do siatkówki i koszykówki, korty do tenisa ziemnego oraz tor do pięcioboju. Ponadto,w ramach realizacji wybudowane zostaną drogi, parkingi, oraz towarzysząca infrastruktura techniczna.

Wartość inwestycji to 33,5 mln złotych brutto. Obiekt sportowy zostanie oddany do użytku do końca października 2013 roku. Kontrakt realizowany jest w ramach konsorcjum z udziałem spółki Mostostal Warszawa SA jako lidera oraz ATLINE Sp. zo.o. J. Sławomir Pruski, jako partnera.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej