Kup Dworzec w Międzyrzeczu - teraz za 2/3 ceny!

2010-07-01 13:58

PKP SA. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu przystąpiły wczoraj (29 czerwca 2010 r.) po raz trzeci do sprzedaży dworca w Międzyrzeczu, ogłaszając rokowania na sprzedaż nieruchomości. W porównaniu do poprzednich dwóch przetargów, cena wywoławcza obniżona została o jedną trzecią i wynosi 280 000 zł.

Zmieniła się również forma sprzedaży. Nie będzie to licytacja ustna tylko rokowania składające się z dwóch części: jawnej odbywającej się w obecności wszystkich uczestników, na której nastąpi otwarcie ofert oraz ustnych rokowań indywidualnych.

Warunkiem przystąpienia do rokowań na sprzedaż dworca jest złożenie odpowiedzi w formie pisemnej w zamkniętej kopercie oraz wpłata zaliczki w wysokości 28 000 zł do 22 lipca 2010 r. Część jawna rokowań odbędzie się 29 lipca 2010 r. o godz. 13:00. Po weryfikacji złożonych odpowiedzi zespół ds. rokowań ogłosi, którzy oferenci zostaną dopuszczeni do rokowań ustnych.

Materiały niezbędne do wzięcia udziału w rokowaniach pobrać można ze strony internetowej www.pkp-nieruchomosci.pl

Dworzec w Międzyrzeczu, położony przy linii kolejowej Zbąszynek-Gorzów Wielkopolski, wybudowany został w 1885 r. Posiada dwie kondygnacje i częściowe podpiwniczenie. Powierzchnia użytkowa wynosi 717 m2. Dworzec jest wpisany do rejestru zabytków.

Dworzec w Międzyrzeczu wystawiony był na sprzedaż w przetargach ustnych dwukrotnie: w grudniu 2009 r. i styczniu 2010 r, z ceną wywoławczą 420 000 zł. Obydwa przetargi nie przyniosły rozstrzygnięcia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej