Kraków Bizness Park w centrum uwagi

2007-05-24 14:18

George D. Crowley Jr, amerykański przedsiębiorca, zamierza zainwestować w Polsce 100 mln dolarów. Biznesmen jest zainteresowany współpracą z nowymi kontrahentami prowadzącymi działalność w regionie krakowskim, a w szczególności w SSE Krakowskim Parku Technologicznym oraz w Kraków Business Park.

, to położony wśród zieleni park biznesowy, wzorowany na przykładach amerykańskich i angielskich. Powierzchnia całkowita inwestycji to ponad 14 ha. Ze względu na rozmiar przedsięwzięcia realizacja projektu jest wieloetapowa. Docelowo ma powstać dziesięć budynków biurowych, centrum usług, restauracja, parkingi i tereny zielone.

"Kraków jest miejscem, gdzie istnieje ogromny potencjał rozwoju. Potwierdza to obecność wielu amerykańskich firm, które  prowadzą swą działalność w tym mieście. Wierzę w dynamiczny rozwój tego regionu Polski" - powiedział George Crowley.
Wizyta George'a Crowley'a w Krakowie związana była z poszukiwaniem nowych partnerów biznesowych, zapoznaniem się z możliwościami lokalnego rynku oraz perspektywami dla regionu. W tym celu biznesmen spotkał się z przedstawicielami miejscowego biznesu, z podsekretarzem stanu Ministerstwa Infrastruktury Krzysztofem Hellerem oraz Stanisławem Lewakiem z Krakowskiego Business Parku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej