Konsorcjum Stali dostarczy materiały na budowę Stadionu Narodowego

2009-05-25 16:04
Konsorcjum Stali dostarczy materiały na budowę Stadionu Narodowego
Autor: Ka

Zarząd Konsorcjum Stali potwierdził przyjęcie realizacji zamówienia firm: Hydrobudowa Polska oraz Alpine Construction Polska na dostawę stali prefabrykowanej na budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

Zamówienie zostało potwierdzone pod warunkiem podpisania umowy szczegółowej dotyczącej przedmiotowego zamówienia w terminie do 12 czerwca 2009 roku. Konsorcjum Stali ma dostarczyć zbrojenia budowlane na budowę stadionu do 30 czerwca 2010 roku. Szacunkowa wartość zamówienia to 22,4 mln zł netto.

- To już kolejna umowa Konsorcjum na dostawy stali w związku z EURO 2012 – komentuje Robert Wojdyna, prezes spółki. - Wcześniej podpisaliśmy kontrakt na dostawy zbrojeń budowlanych na budowę stadionu w Poznaniu. To pokazuje, że strategia budowy zakładów produkcji zbrojeń budowlanych z myślą o inwestycjach infrastrukturalnych i EURO 2012 była słuszna. Liczymy na to, że inwestycje te ruszą pełna parą w ciągu kilku miesięcy - dodaje.

Obecna sieć produkcyjno-handlowa spółki składa się z 5 zakładów produkcyjnych oraz 10 oddziałów handlowych. Działalność produkcyjna prowadzona jest w pięciu zakładach - w Poznaniu, Warszawie-Bielanach, Warszawie-Rembertowie, Warszawie-Ursusie i Wrocławiu. Dysponują one łącznymi mocami produkcyjnymi ok. 14 tys. ton zbrojeń miesięcznie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej