Konkurs Platynowe Wiertło firmy Bosch: zgłoszenia do 31 października!

2011-07-13 15:11
Konkurs Platynowe Wiertło firmy Bosch: XVI edycja rozpoczęta - zgłoś najlepszy obiekt budowlany
Autor: Konkurs Platynowe Wiertło

Zgłoszenia do XVI edycji konkursu Platynowe Wiertło, organizowanego przez firmę Bosch, można nadsyłać do końca października br. Głównym celem konkursu jest wspieranie i promowanie najlepszych wykonawców budowlanych na rynku polskim. Jednym z obiektów nagrodzonych w ostatniej edycji były apartamenty Sea Towers. Zapraszamy do zgłaszania obiektów budowlanych do bieżącej edycji konkursu.

Platynowe Wiertło - XVI edycja konkursu

Platynowe Wiertło to konkurs z tradycją, który wpisał się w kalendarz prestiżowych wydarzeń budowlanych w Polsce. Podczas konferencji prasowej, 31 maja, została oficjalnie rozpoczęta XVI edycja. Jest to konkurs na najlepszy obiekt budowlany roku. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach:

  • budownictwo mieszkaniowe,
  • budownictwo użyteczności publicznej,
  • budownictwo komercyjne,
  • przebudowy i modernizacje,
  • obiekty inżynieryjne.

Laureaci XV edycji konkursu Platynowe Wiertło organizowanego przez firmę Bosch

Obiekty budowlane nagrodzone w XIV edycji konkursu Platynowe Wiertło - galeria zdjęć

Zasady konkursu Platynowe Wiertło

Do rywalizacji o nagrodę, która jest świadectwem standardów najwyższej jakości, mogą stanąć wszystkie firmy budowlane działające na rynku polskim: małe i duże, o długiej tradycji i działające od niedawna, polskie i zagraniczne. Platynowe Wiertło wszystkim daje równe szanse. Nagroda przyznawana jest również architektowi nagrodzonego obiektu. Obiekty mogą być zgłoszone przez głównego wykonawcę, inwestora lub architekta. W rywalizacji mogą wziąć udział firmy budowlane działające na rynku polskim. Udział w konkursie firmy Bosch jest bezpłatny.

Ankieta zgłoszeniowa do XVI edycji konkursu Platynowe Wiertło"

Niezależne jury, złożone z inżynierów i architektów nagradza obiekty, które wyróżniają się jakością wykonania, jakością projektowania oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i technologii. Pod uwagę brana jest również terminowość realizacji i dobre tempo budowy, a także uwzględnienie rozwiązań energooszczędnych i ekologicznych.

Wyróżnienie w konkursie zapewnia nie tylko nagrody rzeczowe, lecz przede wszystkim prestiż i potwierdzenie najwyższej jakości usług. W czasach silnej konkurencji takie wyróżnienie jest znaczącą referencją przy pozyskiwaniu nowych klientów.

Do tegorocznej, XVI edycji, mogą być zgłaszane obiekty ukończone i oddane do użytkowania między 1 września 2010 a 30 września 2011. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca października 2011. Wyniki XVI edycji zostaną ogłoszone na początku 2012 roku.

Dodatkowe informacje są dostępne na www.platynowewiertlo.pl lub pod numerem telefonu
(022) 715 44 17.

Katalog Inwestycje Budowlane i serwis Muratorplus.pl objęły patronat medialny nad XVI edycją konkursu Platynowe Wiertło.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej