Konkurs dla Start-upów Budowlanych 2020

2020-05-27 11:08
Konkurs dla start-upów budowlanych 2020
Autor: Organizatorzy Konkurs dla branży budowlanej

Firmy CEMEX Ventures, Ferrovial, Hilti, Leonard Group VINCI i NOVA by Saint-Gobain organizują Konkurs dla Start-upów Budowlanych 2020. Jego celem jest wyłonienie przedsiębiorców i start-upów z całego świata, które będą stymulować innowacje w branży budowlanej. Projekty można zgłaszać do 26 lipca 2020.

To już kolejna edycja tego przedsięwzięcia, poprzednie kończyły się ogromnymi sukcesami. To sposób na znalezienie, a potem wsparcie start-upów, które mają potencjał do przeprowadzenia transformacji branży budowlanej. Liczba uczestników  rośnie z roku na rok, a dotychczasowe edycje pomogły w stworzeniu ekosystemu ponad tysiąca start-upów branży budowlanej z ponad 80 krajów.

W tym roku, pod hasłem „Jesteś brakującym ogniwem”, pięciu znaczących graczy branży budowlanej zaprasza wszystkich przedsiębiorców na całym świecie do zgłaszania swoich innowacyjnych projektów dotyczących budownictwa, jako jednej z najmniej zdigitalizowanych i najbardziej rozdrobnionych branż.

Zwycięzcy będą oceniani w pięciu kategoriach: od inteligentnych miast i budynków, przez optymalizację zarządzania łańcuchem dostaw, budowę przy użyciu innowacyjnych materiałów lub metod oraz optymalizację wydajności i jakości w codziennym zarządzaniu projektami.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej CEMEX Ventures (https://www.cemexventures.com/startup-competition-2020/).

Każdy z pięciu organizatorów oceni wszystkie projekty konkursowe, a następnie wybierze najbardziej obiecujące start-upy, oferując im zestaw możliwości – od warsztatów, po programy pilotażowe lub inwestycje. Zwycięskie start-upy zostaną zaproszone do Chicago w Stanach Zjednoczonych do zaprezentowania swojego projektu światowym liderom innowacji, inwestycji i budownictwa. Ponadto, konkurs oferuje uczestnikom możliwość przetestowania i wdrożenia ich rozwiązań w dowolnej z pięciu firm-organizatorów. Wstępny termin prezentacji to 2-3 grudnia 2020 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej