Konkurs dla Start-upów Budowlanych 2020

2020-05-27 11:08
Konkurs dla start-upów budowlanych 2020
Autor: Organizatorzy Konkurs dla branży budowlanej

Firmy CEMEX Ventures, Ferrovial, Hilti, Leonard Group VINCI i NOVA by Saint-Gobain organizują Konkurs dla Start-upów Budowlanych 2020. Jego celem jest wyłonienie przedsiębiorców i start-upów z całego świata, które będą stymulować innowacje w branży budowlanej. Projekty można zgłaszać do 26 lipca 2020.

To już kolejna edycja tego przedsięwzięcia, poprzednie kończyły się ogromnymi sukcesami. To sposób na znalezienie, a potem wsparcie start-upów, które mają potencjał do przeprowadzenia transformacji branży budowlanej. Liczba uczestników  rośnie z roku na rok, a dotychczasowe edycje pomogły w stworzeniu ekosystemu ponad tysiąca start-upów branży budowlanej z ponad 80 krajów.

W tym roku, pod hasłem „Jesteś brakującym ogniwem”, pięciu znaczących graczy branży budowlanej zaprasza wszystkich przedsiębiorców na całym świecie do zgłaszania swoich innowacyjnych projektów dotyczących budownictwa, jako jednej z najmniej zdigitalizowanych i najbardziej rozdrobnionych branż.

Zwycięzcy będą oceniani w pięciu kategoriach: od inteligentnych miast i budynków, przez optymalizację zarządzania łańcuchem dostaw, budowę przy użyciu innowacyjnych materiałów lub metod oraz optymalizację wydajności i jakości w codziennym zarządzaniu projektami.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej CEMEX Ventures (https://www.cemexventures.com/startup-competition-2020/).

Każdy z pięciu organizatorów oceni wszystkie projekty konkursowe, a następnie wybierze najbardziej obiecujące start-upy, oferując im zestaw możliwości – od warsztatów, po programy pilotażowe lub inwestycje. Zwycięskie start-upy zostaną zaproszone do Chicago w Stanach Zjednoczonych do zaprezentowania swojego projektu światowym liderom innowacji, inwestycji i budownictwa. Ponadto, konkurs oferuje uczestnikom możliwość przetestowania i wdrożenia ich rozwiązań w dowolnej z pięciu firm-organizatorów. Wstępny termin prezentacji to 2-3 grudnia 2020 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej