Konkurs Budowlany "Orły Polskiego Budownictwa"

2010-07-21 12:06
Orzeł Polskiego Budownictwa
Autor: brak danych Orzeł Polskiego Budownictwa - nagroda w Konkursie, która potwierdza wysoką jakość oferowanych towarów i usług

Ogólnopolski Konkurs Budowlany "Orły Polskiego Budownictwa" organizowany przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o., jest projektem, który na stałe wpisuje się w działania związane ze wspieraniem przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym.

Głównym celem konkursu,  jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i z pewnością mogą być wzorem do naśladowania.
Serdecznie zapraszamy do rywalizacji w Konkursie, która będzie dla Państwa przedsiębiorstwa niewątpliwie doskonałym sposobem ugruntowania renomy i kształtowania pozytywnego wizerunku, a zdobyty Orzeł Polskiego Budownictwa potwierdzi nie tylko jakość produktów i usług, ale również umocni prestiż i zwiększy zaufanie w oczach Klientów.

"Orzeł Polskiego Budownictwa 2010" – to nie tylko docenienie sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, determinacji i codziennego wysiłku pracowników, ale przede wszystkich to nagroda za uczciwość, rzetelność i za godną naśladowania postawę biznesową.

Zgłoszenia do konkursu były przyjmowane do 30 sierpnia 2010 roku. Wyniki poznamy wkrótce.

Pobierz Regulamin konkursu "Orły Polskiego Budownictwa"
Pozostałe dokumenty i ankiety konkursowe do pobrania na stronie www.orlybudownictwa.pl

 

Logo konkursu Orły Polskiego Budownictwa
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej