Konkurs Budowlany "Orły Polskiego Budownictwa"

2010-07-21 12:06
Orzeł Polskiego Budownictwa
Autor: brak danych Orzeł Polskiego Budownictwa - nagroda w Konkursie, która potwierdza wysoką jakość oferowanych towarów i usług

Ogólnopolski Konkurs Budowlany "Orły Polskiego Budownictwa" organizowany przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o., jest projektem, który na stałe wpisuje się w działania związane ze wspieraniem przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym.

Głównym celem konkursu,  jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i z pewnością mogą być wzorem do naśladowania.
Serdecznie zapraszamy do rywalizacji w Konkursie, która będzie dla Państwa przedsiębiorstwa niewątpliwie doskonałym sposobem ugruntowania renomy i kształtowania pozytywnego wizerunku, a zdobyty Orzeł Polskiego Budownictwa potwierdzi nie tylko jakość produktów i usług, ale również umocni prestiż i zwiększy zaufanie w oczach Klientów.

"Orzeł Polskiego Budownictwa 2010" – to nie tylko docenienie sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, determinacji i codziennego wysiłku pracowników, ale przede wszystkich to nagroda za uczciwość, rzetelność i za godną naśladowania postawę biznesową.

Zgłoszenia do konkursu były przyjmowane do 30 sierpnia 2010 roku. Wyniki poznamy wkrótce.

Pobierz Regulamin konkursu "Orły Polskiego Budownictwa"
Pozostałe dokumenty i ankiety konkursowe do pobrania na stronie www.orlybudownictwa.pl

 

Logo konkursu Orły Polskiego Budownictwa
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej