Koniec sporu: Dolcan uzyskał pozwolenie na użytkowanie Osiedla Grabskiego

2010-10-06 17:28
Osiedle Grabskiego, Lublin
Autor: Dolcan

Deweloper Dolcan uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Osiedle Grabskiego w Lublinie. Tym samym pozytywnie dla klientów i firmy zakończył się spór z właścicielem pobliskiej stacji paliw LPG.

Rozpoczęte na wniosek właściciela stacji LPG postępowanie zakończyło się korzystnie dla dewelopera i klientów - budynki są gotowe do odbioru i zamieszkania przez właścicieli, którzy już zawarli umowy. A ci, którzy się wahali i mieli obawy, mogą już bezpiecznie zawierać umowy w formie Aktów Notarialnych.

- Dla mieszkańców i dla nas spór ten od samego początku był krzywdzący – mówi Michał Szarow, specjalista d/s przygotowania i realizacji inwestycji. - Zgodnie z orzeczeniami ekspertów budowlanych, a także polskim prawodawstwem, wszystkie wymagania zostały przez nas spełnione. Byliśmy bardzo zaskoczeni, kiedy właściciel punktu LPG wniósł swoje zarzuty, a urzędy je przyjęły i nadały bieg. Na szczęście po długiej batalii, sprawiedliwy wyrok uprawomocnił się w pierwszych dniach września br.

Osiedle Grabskiego to zespół trzech budynków posadowionych na planie kwadratu z wewnętrznym patio. Inwestycja zlokalizowana jest w Lublinie, w bliskiej okolicy Centrum Felicity.

Osiedle Grabskiego, Lublin
Autor: Dolcan Osiedle Grabskiego, Lublin.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej