Konferencje prezentujące możliwości inwestycyjne POLISH INVESTFORUM

2010-06-07 12:31
POLISH INVESTFORUM 2010_z
Autor: brak danych

Roadshow Polska wraz z Krajową Izbą Gospodarczą, Urzędem Miasta Gdańsk oraz Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego InvestGDA organizują POLISH INVESTFORUM 2010, które odbędzie się 3-6 listopada 2010 r. w Gdańsku. Polish Investforum to pierwszy w Polsce cykl konferencji prezentujących zagranicznym podmiotom możliwości inwestycyjne w naszym kraju oraz w poszczególnych regionach Polski.

POLISH INVESTFORUM 2010
Autor: brak danych

Zobacz koniecznie:
Program POLISH INVESTFORUM 2010
Polish Investforum  to pierwszy w Polsce cykl konferencji  prezentujących zagranicznym podmiotom możliwości inwestycyjne w naszym kraju oraz w  poszczególnych  regionach  Polski. Forum przybliża uczestnikom perspektywy rozwoju polskiej gospodarki w najbliższych latach.  Inauguracja Forum jako wydarzenia cyklicznego (dorocznego) odbyła się w 3-4 czerwca 2009 r. a otworzyła je Komisarz Danuta Huebner.
Głównym celem Forum jest promocja wizerunku Polski oraz pokazanie jej atrakcyjności  dla   lokalizacji inwestycji  zagranicznych. Forum umożliwia również  promocję poszczególnych regionów kraju, w tym miast, specjalnych stref ekonomicznych, parków technologicznych, agencji rozwoju oraz ich ofert inwestycyjnych, a także firm oferujących współpracę inwestorom.

Przeczytaj koniecznie: Szczegółowy opis POLISH INVESTFORUM 2010

Na Polish Investforum 2010 przeanalizujemy stan przygotowań do EURO 2012, rozwój rynku nieruchomości w Polsce po ogólnoświatowym spowolnieniu. Przedstawione zostaną możliwości wsparcia dla MŚP, finansowanie inwestycji. Poruszone zostaną także tematy dotyczące perspektyw rozwoju sektora BPO w Polsce – oraz szanse na pozyskanie inwestycji w Knowledge Process Outsourcing, jak również outsourcing funkcji państwa. Po raz pierwszy  poruszymy temat e-rządu i nowych technologii. Szeroko omówimy również temat alternatywnych źródeł energii w Polsce. Zostanie przedstawiony przegląd możliwości inwestycyjnych, jakie oferują regiony w naszym kraju. Stworzymy możliwość do debaty inwestorow z rządem, samorządami, konsultantami i prawnikami.

POLISH INVESTFORUM 2010
Autor: brak danych POLISH INVESTFORUM 2010

Oprócz sesji plenarnych, paneli dyskusyjnych i prezentacji będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach, jak również w impezach towarzyszących wydarzeniu.
Organizując Polskie Forum Inwestycyjne chcemy pokazać jak sytuacja na światowych rynkach finansowych wpłynie na rozwój Bezpośrednich Inwestycji Zagranicznych w Polsce oraz zachęcić inwestorów do dalszego rozwoju inwestycji już istniejących. Dążymy również do zwiększenia świadomości w zakresie potrzeb promocji polskich miast i regionów oraz ich znacznego potencjału.

Bardzo ważnym aspektem naszych działań jest również kojarzenie inwestorów z potencjalnymi partnerami w Polsce.
Polskie Forum Inwestycyjne jest doskonałym miejscem do wymiany cennych uwag oraz poglądów, a także sposobnością do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które w przyszłości zaowocują rozwijającą się  współpracą. Wierzymy, że takie przedsięwzięcia są bardzo potrzebne, zwłaszcza w obecnej sytuacji panującej na rynkach światowych oraz że w znaczący sposób przyczynią się do napływu BIZ do naszego kraju.

Adresatami Forum są: firmy zagraniczne zainteresowane inwestycjami w Polsce (lub zwiększeniem już istniejących inwestycji), przedstawiciele sektora państwowego, miast zagranicznych biorących udział w Forum, bilateralne izby przemysłowo – handlowe, miasta polskie oraz ich zagraniczne miasta bliźniacze, przedstawiciele PAIiIZ, Ministerstwa Gospodarki, Kongresu Przedsiębiorczości, Związku Miast Polskich, Komitetu Organizacyjnego Euro 2012 , Specjalne Strefy Ekonomiczne, Parki Technologiczne, przedstawiciele zagranicznych i polskich firm handlowych, doradczych, prawniczych, deweloperskich, obrotu nieruchomościami, HR, branży hotelarskiej, budowlanej, transportowej, energetycznej, informatycznej, telekomunikacyjnej, oraz przedstawiciele instytucji finansowych

POLISH INVESTFORUM 2010
Autor: brak danych

Potrzebujesz więcej informacji o POLISH INVESTFORUM 2010
Roadshow Polska Sp. z o. o
ul. Pastewna 27C
02-954, Warszawa
e-mail: info@roadshowpolska.pl
formularz kontaktowy
www.roadshowpolska.pl
www.polishinvestforum.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej