Konferencja "Zjawiska ekstremalne w eksploatacji infrastruktury komunalnej"

2011-01-31 13:27
Retencja wody w środowisku zurbanizowanym: multifunkcjonalne ogrody bagienne
Autor: Marcin Gąsiorowski Przykład dachu multifuncjonalnego częściowo bagiennego a częściowo suchego

"ZJAWISKA EKSTREMALNE W EKSPLOATACJI INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ" to tytuł konferencji jaka odbędzie się w dniach 1-2 lutego 2011 roku w Zegrzu k/Warszawy.

Organizatorem konferencji „ZJAWISKA EKSTREMALNE W EKSPLOATACJI INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ” jest Polskie Stowarzyszenie "Dachy zielone", Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz  Wydawnictwo Seidel-Przywecki Sp. z o.o.

Konferencja będzie dwudniowym spotkaniem połączonym z wymianą poglądów na temat sposobów przeciwdziałania niekorzystnemu oddziaływaniu katastrofalnych opadów oraz innych zjawisk ekstremalnych oraz możliwości ograniczania powodzi na terenach zurbanizowanych. Skierowana jest ona do osób odpowiedzialnych za stan zabezpieczeń powodziowych, urzędników i zarządców infrastrukturą, architektów, inżynierów, inspektorów nadzoru oraz wszystkich innych osób zawodowo związanych z budownictwem.  

Konferencja odbędzie się w Hotelu 500 przy ul. Warszawskiej 31 w Zegrzu Południowym k/Warszawy.

Zobacz koniecznie: Plan konferencji

Uwaga: konferencja płatna

KONTAKT W SPRAWACH ORGANIZACYJNYCH: Krystyna Sudoł – Wydawnictwo Seidel-Przywecki Sp. z o.o.
tel. kom. 0660 790 907, e-mail: k.sudol@seidel-przywecki.pl

Z Warszawy do Zegrza Południowego można dojechać z Dworca Zachodniego (PKS) lub spod Domów Towarowych Centrum (przystanek firmy Z-Bus znajduje się przy ul. Marszałkowskiej, róg Złotej). 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej