Konferencja PPP Efektywnie sfinansowane (20 kwietnia, Warszawa)

2011-04-08 14:51
PPP zajawka, Instytut Nowych Technologii
Autor: brak danych

Konferencja "PPP Efektywnie sfinansowane", organizowana przez firmę Investment Support odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2011 r. w Warszawie. Konferencja ma honorowy patronat Związku Polskiego Leasingu i Związku Banków Polskich.

Celem konferencji jest przedyskutowanie z udziałem przedstawicieli sektora finansowego: funduszy inwestycyjnych, banków, funduszy leasingowych i towarzystw ubezpieczeniowych możliwości i barier finansowania publiczno-prywatnych inwestycji w Polsce, z uwzględnieniem problemów w zakresie finansowania projektów PPP przez podmioty publiczne oraz kierunku rozwoju publiczno-prywatnych formuł realizacji inwestycji w Polsce.

PROGRAM KONFERENCJI

Konferencja „PPP Efektywnie sfinansowane” skierowana jest do gmin i innych podmiotów publicznych oraz inwestorów prywatnych i instytucji finansowych, które zainteresowanie są realizacją inwestycji z partnerami prywatnymi i kwestiami finansowania projektów publiczno-prywatnych.

Do zaproszonych gości należą reprezentanci Ministerstwa Finansów, Krajowej Rady Regionalnych Izb Obrachunkowych, Ministerstwa Gospodarki, Głównego Urzędu Statystycznego, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Unii Metropolii Polskich oraz Urzędu Zamówień Publicznych.

Podczas konferencji zostaną zebrane doświadczenia z przygotowań i realizacji pierwszych projektów PPP w Polsce i zostanie utworzona lista najważniejszych działań, w ramach kolejnych etapów „ścieżki dojścia” do PPP, która posłuży lepszemu przygotowaniu kolejnych przedsięwzięć i która zostanie przekazana do osób zajmujących się PPP w  instytucjach państwowych, aby przybliżyć zagadnienia istotne dla dalszego rozwoju PPP, które być może zaowocują dalszymi działaniami rządowymi i legislacyjnymi ułatwiającymi stosowanie tej formuły w Polsce.

 Udział przedstawicieli podmiotów publicznych w konferencji jest bezpłatny.

Liczba uczestników konferencji jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja trwa do 11 kwietnia 2011 r.

Więcej informacji i arkusze zgłoszeniowe: http://www.dobrepraktykippp.eu/1509/ppp-efektywnie-sfinansowane-konferencja-investment-support/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej