Konferencja Future 4 Build "Return-On-Investment, Możliwości i Zagrożenia Budownictwa Zrównoważonego"

2011-08-31 13:19
Konferencja Future 4 Build
Autor: Sapphire Ventures

Przez dwa dni 17-18 października w warszawskim Hotelu Marriott, profesjonaliści i eksperci z kraju i z zagranicy odpowiedzą na pytania poświęcone tematyce Zrównoważonego Rozwoju w Budownictwie. Wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu i czasie największych graczy z głównych sektorów branży - deweloperów, generalnych wykonawców, inwestorów oraz architektów i projektantów instalacji.

Konferencja Future 4 Build
Autor: Sapphire Ventures

Future 4 Build to konferencja i wystawa w jednym. Podczas dwudniowego spotkania specjaliści z branży budownictwa ekologicznego, będą dyskutowali na temat zrównoważonego budownictwa w Polsce. W ramach konferencji Return- On-Investment, Możliwości i Zagrożenia Budownictwa Zrównoważonego, profesjonaliści z brażny odpowiedzą, m.in. na pytania:

  • w jaki sposób osiągnąć wzrost wydatków w inwestycje zrównoważone?
  • w jaki sposób pozyskac fundusze na tego rodzaju inwestycje?
  • jakie wyzwania czeka zrównoważone budownictwo ze strony administracji i infrastruktury?


Wydarzenie jest jednocześnie próbą odpowiedzi na inne ważne pytania, które narastają wokół problematyki budownictwa ekologicznego. Na konferencji będzie można zapoznać się z tematyką sposobów określania i wybierania konkretnych rozwiązań, przekładających się na zwrot poniesionych inwestycji, poprzez wypracowanie ekologicznych nawyków.

Inne wydarzenia w ramach konferencji

Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa Expo Arena. Jednocześnie podczas wystawy będzie można promować nowe produkty, usługi i rozwiązania dostępne na rynku międzynarodowym.
Podczas dwudniowego spotkania prelegenci i uczestnicy będa mogli podzielić się wiedzą i doświadczeniem skoncentrowanym na 4 podstawowych obszarach dotyczących przyszłości branży budowlanej, które obejmują: wpływow na środowisko, bezpieczeństwo ekonomiczne, świadomość i odpowiedzialność społeczną dziedzictwa dla przyszłych pokoleń.

Future 4 Build Return-On-Investment, Możliwości i Zagrożenia Budownictwa Zrównoważonego
17-18 października 2011r. (poniedziałek - wtorek), w godz. 9.00-17.00,
Warszawa, Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej