Konferencja Future 4 Build "Return-On-Investment, Możliwości i Zagrożenia Budownictwa Zrównoważonego"

2011-08-31 13:19
Konferencja Future 4 Build
Autor: Sapphire Ventures

Przez dwa dni 17-18 października w warszawskim Hotelu Marriott, profesjonaliści i eksperci z kraju i z zagranicy odpowiedzą na pytania poświęcone tematyce Zrównoważonego Rozwoju w Budownictwie. Wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu i czasie największych graczy z głównych sektorów branży - deweloperów, generalnych wykonawców, inwestorów oraz architektów i projektantów instalacji.

Konferencja Future 4 Build
Autor: Sapphire Ventures

Future 4 Build to konferencja i wystawa w jednym. Podczas dwudniowego spotkania specjaliści z branży budownictwa ekologicznego, będą dyskutowali na temat zrównoważonego budownictwa w Polsce. W ramach konferencji Return- On-Investment, Możliwości i Zagrożenia Budownictwa Zrównoważonego, profesjonaliści z brażny odpowiedzą, m.in. na pytania:

  • w jaki sposób osiągnąć wzrost wydatków w inwestycje zrównoważone?
  • w jaki sposób pozyskac fundusze na tego rodzaju inwestycje?
  • jakie wyzwania czeka zrównoważone budownictwo ze strony administracji i infrastruktury?


Wydarzenie jest jednocześnie próbą odpowiedzi na inne ważne pytania, które narastają wokół problematyki budownictwa ekologicznego. Na konferencji będzie można zapoznać się z tematyką sposobów określania i wybierania konkretnych rozwiązań, przekładających się na zwrot poniesionych inwestycji, poprzez wypracowanie ekologicznych nawyków.

Inne wydarzenia w ramach konferencji

Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa Expo Arena. Jednocześnie podczas wystawy będzie można promować nowe produkty, usługi i rozwiązania dostępne na rynku międzynarodowym.
Podczas dwudniowego spotkania prelegenci i uczestnicy będa mogli podzielić się wiedzą i doświadczeniem skoncentrowanym na 4 podstawowych obszarach dotyczących przyszłości branży budowlanej, które obejmują: wpływow na środowisko, bezpieczeństwo ekonomiczne, świadomość i odpowiedzialność społeczną dziedzictwa dla przyszłych pokoleń.

Future 4 Build Return-On-Investment, Możliwości i Zagrożenia Budownictwa Zrównoważonego
17-18 października 2011r. (poniedziałek - wtorek), w godz. 9.00-17.00,
Warszawa, Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej