Konferencja CEDEP po raz czwarty

2007-05-28 11:21

Według opinii specjalistów i analityków perspektywy rozwoju gospodarczego w naszym kraju są dobre. W ciągu najbliższych kilku lat można się spodziewać 4-5-proc. wzrostu. Istnieją jednak istotne zagrożenia; jednym z nich jest deficyt finansów publicznych. Kolejnym zagrożeniem może być potencjalny kryzys na światowych rynkach nieruchomości, co w erze globalizacji nie pozostanie bez wpływu na polską gospodarkę.

Klimat do inwestowania na polskim rynku nieruchomości jest coraz bardziej przewidywalny i sprzyjający zdrowej konkurencji.
O tym, jakie są ogólne trendy i jak wygląda bieżąca sytuacja w głównych sektorach tego rynku, dyskutowano podczas konferencji Cedep, która odbyła się w dn. 21-23 lutego 2006 roku w Warszawie.
Cedep to forum dla ekspertów, na którym nowe pomysły "ścierają się" z wiedzą i doświadczeniem. Dla tych, którzy planują rozpocząć inwestowanie na naszym rynku to także cenne źródło wiedzy.

Organizatorem konferencji jest grupa medialna Roberts Publishing; w tym roku po raz pierwszy do współpracy włączyło się Międzynarodowe Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości IFMA, które na całym świecie organizuje konferencje na temat Facility Management.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej