Junkers - ciężarówką po Europie

2007-05-30 17:38

W maju 2007 roku do Polski zawitała olbrzymia ciężarówka prezentująca urządzenia marki Junkers. Na jej pokładzie wyposażonym w mini-SPA, przestronny salon z barem oraz taras można się zrelaksować, zapoznać z ofertą produktową firmy oraz skorzystać z porad ekspertów.

Junkers Oasis Road Show, czyli mobilna oaza, jest wydarzeniem międzynarodowym. Oprócz planowanych czterech miast w Polsce, ciężarówka odwiedziła również Budapeszt, Bratysławę, Pragę i Brno.

Oaza to ruchoma ekspozycja urządzeń marki Junkers, umieszczonych w ciężarówce o powierzchni 140 mkw., z makietą kotła wysokości 12 m. Samochód ma przeszklone ściany, przestronny salon z barem, mini-SPA oraz taras, na którym odwiedzający mogą się zrelaksować i odpocząć. W stałej ekpozycji znajdują takie urządzenia, jak: kotły, kolektory słoneczne oraz regulatory. Ponadto można skorzystać tutaj z porad ekspertów.

- Wydarzenie Junkers Oasis Road Show to dla klientów okazja do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą w dość nietypowy sposób - goszcząc na pokładzie dużej ciężarówki - mówi Małgorzata Marczewska, kierownik działu marketingu Junkersa. - Poprzez atrakcyjne wnętrze samochodu, tworzące klimat ciepła, komfortu i odpoczynku chcieliśmy pokazać naszym klientom, że jest to marka, która pragnie zapewniać im jakość oraz komfort ciepła. A prezentowane wyroby są przykładową ofertą najnowszych, energooszczędnych rozwiązań dla każdego domu - dodaje Marczewska.

Atrakcją jest organizowany dla gości konkurs, w którym można wygrać tygodniową wycieczkę dla dwóch osób w 5-gwiazdkowym hotelu Hilton na Seszelach.

W Polsce ciężarówka odwiedziła już Kraków i Warszawę. Kolejne miasta, do których zawita, to Gdańsk oraz Poznań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej