Jones Lang LaSalle i REAS razem

2007-05-21 15:34

Współpraca ma zapewnić obustronne korzyści. Dla agencji to przede wszystkim poszerzenie oferty o budownictwo mieszkaniowe. REAS z kolei ma nadzieję, że będzie mógł skorzystać z międzynarodowych kontaktów partnera.

Na współpracy mają jednak skorzystać przede wszystkim klienci, zarówno krajowi, jak i zagraniczni. Obie firmy będą mogły bowiem im zaoferować pełniejszy zakres usług, począwszy od badań i analiz rynku, doradztwa strategicznego, inwestycyjnego i finansowego, a także przy zawieraniu transakcji zakupu i sprzedaży gruntów, wyceny nieruchomości, analizy "due diligence" oraz zarządzania portfelami nieruchomości.

- Cieszymy się, że sformalizowaliśmy nasze partnerstwo z firmą REAS - mówi Ben Bannatyne, dyrektor regionalny odpowiedzialny za region Europy Środkowej w Jones Lang LaSalle. - Rynek nieruchomości mieszkaniowych w Polsce znacznie się rozwinął w ciągu ostatnich kilku lat, i wielokrotnie klienci z całej Europy zwracali się do nas zapytaniem o doradztwo w zakresie powierzchni mieszkaniowych. Dzięki połączeniu sił z firmą REAS obecnie jesteśmy w stanie oferować usługi we wszystkich sektorach nieruchomości przy zapewnieniu wysokiej jakości usług, której oczekują nasi klienci. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku głównych polskich miast, gdzie coraz częściej pojawiają się wielofunkcyjne projekty łączące elementy mieszkaniowe z komercyjnymi.

Entuzjazmu nie ukrywa również Kazimierz Kirejczyk, prezes REAS. - Współpraca z Jones Lang LaSalle otwiera nam drogę do nawiązywania współpracy z klientami międzynarodowymi jeszcze przed podjęciem przez nich strategicznych decyzji o wejściu na polski rynek mieszkaniowy, a dzięki temu do wspierania ich naszą wiedzą i doświadczeniem na wszystkich etapach ich inwestycji w Polsce. Obok kompleksowych usług doradczych, będziemy mogli zapewnić naszym klientom dodatkowe wsparcie przy pozyskiwaniu gruntów i projektach wielofunkcyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej