Jesień dla architektów i projektantów. Konferencje Virtus Studio w październiku 2010

2010-10-04 18:06
Konferencje Virtus Studio
Autor: Virtus Studio

W październiku odbędą się kolejne spotkania organizowane przez firmę Virtus Studio z Krakowa. Wykłady poświęcone będą tematyce budownictwa pasywnego, trendom w architekturze wnętrz, nowoczesnym rozwiązaniom w projektowaniu obiektów służby zdrowia czy akustyce w architekturze.

12 października w Gdańsku odbędzie się spotkanie z cyklu Forum Architekta i Inwestora. Poświęcone ono będzie tematyce budownictwa pasywnego. Wykład poprowadzi Gunter Schlagowski z Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego. Najważniejsze zagadnienia, które zostaną przedstawione to: podstawy i zasady budownictwa pasywnego oraz rozwój budownictwa pasywnego w Polsce i Europie. 
PROGRAM  - 12 październik, Gdańsk

20 października w Częstochowie odbędzie sie kolejny wykład z cyklu: Akustyka w Architekturze. Wykłady przygotowała firma Colosseum Akustyka. Tematem spotkania będzie odpowiedni dobór materiałów do wnętrz w celu osiągnięcia odpowiednich warunków pogłosowych. 
PROGRAM - 20 październik, Częstochowa

7 października we Wrocławiu i 19 października w Warszawie odbędzie się konferencja "Design - nowoczesne trendy w architekturze wnętrz". Konferencje Design otworzą dyskusję o zastosowaniu innowacyjnych materiałów we wnętrzach, o możliwości ich kreatywnego wykorzystania i o współpracy projektanta i producenta. Wykład z cyklu Innowacje we wnętrzach poprowadzi Agnieszka Bijak, UCCOI.
PROGRAM - 7 październik, Wrocław
PROGRAM - 19 październik, Warszawa

26 października w Gdańsku będzie miała miejsce konferencja "Esculap -  Nowoczesne rozwiązania dla Obiektów Służby Zdrowia". Wykłady poprowadzi Stanisław Niedzielski - projektant placówek medycznych. Omówione zostaną następujące zagadnienia: układ funkcjonalny - elementy funkcjonalne szpitala i ich powiązania; instalacje w szpitalach - instalacje specjalistyczne w placówkach medycznych; wyposażenie medyczne - nowoczesne wyposażenie medyczne szpitala; procedury przetargowe - jak przygotować SIWZ.
PROGRAM - 26 październik, Gdańsk

Zapraszamy na konferencje Virtus Studio w październiku!


We wrześniu firma Virtus Studio z Krakowa rozpoczęła jesienny okres konferencyjny dla Architektów i Inwestorów. Spotkania odbyły się w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Wrześniowe spotkania odbyły się w ramach wspólnego cyklu Akustyka w Architekturze. W Krakowie, Warszawie i Łodzi wykłady przygotowała Firma Colloseum Akustyka. Poświęcone były sposobom doboru materiałów w celu osiągnięcia odpowiednich warunków pogłosowych. W Poznaniu Jacek Danielewski z Fabryki Ciszy przedstawił zagadnienia projektu budowlanego w zakresie wymagań akustycznych oraz poruszył problem akustyki budownictwa zrównoważonego.

Każdą z konferencji dodatkowo wypełniły szkolenia z najnowszych materiałów i technologii budowlanych, m.in. materiał DuPont™ Corian® (Kraków, Warszawa), panele akustyczne EP-coustic® firmy Energopiast (Kraków), beton polerowany firmy  APEX CCS (Warszawa), Rehau (budownictwo pasywne i energooszczędne).

Konferencje organizowane przez Virtus Studio
Autor: Virtus Studio

Szczegóły dotyczące spotkań oraz zgłoszenia:
Virtus Studio
ul. Wrzesińska  6/10
31-031 Kraków
tel. (12) 423 26 64, 607 860 660
e-mail:potwierdzenia@virtus.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej