Jednolity standard Balex Metal

2008-07-02 18:47
 Jednolity standard Balex Metal
Autor: Balex Metal Sp. z o.o.

Jeden z wiodących producentów materiałów budowlanych ze stali koncentruje swoje siły w południowo-zachodniej części Polski. Balex Metal Sp. z o.o. - 1 lipca 2008 roku - przejął spółkę Balex Metal Dolny Śląsk Sp. z o.o. i włączył 6 oddziałów sprzedaży do swojej sieci.

- Przygotowywaliśmy się do tej operacji od dłuższego czasu. Od dzisiaj punkty sprzedaży we Wrocławiu, Opolu, Legnicy, Kłodzku, Lesznie i Zielonej Górze będą funkcjonowały jako oddziały Balex Metal sp. z o.o. - powiedział Lech Baranowski, prezes zarządu Balex Metal Sp z o.o. Głównym celem przejęcia jest wprowadzenie obowiązujących w Balex Metal wyższych,jednolotych standardów organizacyjnych. Oznacza to poprawę obsługi wszystkich odbiorców firmy, również dystrybutorów. Stała opieka przedstawiciela terenowego, przejrzysta polityka handlowa, dostęp do materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz wsparcie reklamowe. Trzeba też dodać, że Balex Metal działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Oznacza to dbałość o środowisko naturalne, zaangażowanie w życie kulturalne lokalnych społeczności, wysokie standardy zatrudnienia.

Asortyment Balex Metalu (kompletne rozwiązania i stalowe systemy dachowe oraz elewacyjne dla budownictwa mieszkaniowego, budownictwa dla firm i budownictwa rolniczego) znają klienci w Polsce, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Szwecji i Norwegii. Doradztwo i sprzedaż odbywa się poprzez własną sieć oddziałów regionalnych, współpracujących dystrybutorów oraz zespół profesjonalnych doradców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej