Jak to robią Kanadyjczycy...

2008-09-09 14:31

Polska z pewnością staje się krajem coraz bardziej atrakcyjnym do robienia biznesów ze światem. Widać to chociażby po aktywności placówek dyplomatycznych, które ściągają do nas różnego rodzaju tzw. misje, mające na celu przełamywać bariery informacyjne i organizacyjne. Przypomnijmy sobie chociażby o przedsięwzięciach otwierających "kanały" na Chiny, Wietnam, Ukrainę, Rosję czy Holandię. Tym razem... Kanada.

Organizatorem Kanadyjskiego Dnia Współpracy Gospodarczej jest Ambasada Kanady. Spotkanie odbędzie się 16 września 2008 we Wrocławiu. W programie roboczym przewidziano m.in. wystąpienie Roger'a Bélanger'a, Radcy Handlowego Ambasady Kanady w Polsce, który będzie udowadniał, że "Kanada partnerem dla Polski", prezentacje: "Finansowanie projektów przez Export Development Canada", "Kanadyjskie rozwiązania: Ochrona Środowiska" i to co nas chyba najbardziej interesuje - "Kanadyjskie rozwiązania: Budownictwo". Moderatorem tego ostatniego panelu będzie Zbigniew Bachman (na zdjęciu obok), dyrektor Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa, a zaprezentują się takie firmy zza oceanu, jak: Summit Structures, Greensteel Door Systems, Fab Form Industries Ltd, SNC Lavalin, Renaissance Stairs, Distribution R. Désilets oraz PEM Fountain Co. Będą możliwe krótkie spotkania "One-on-One" (10 minut).

Program konferencji, informacje o firmach kanadyjskich oraz formularz rejestracyjny znajdują się na www.kanadakonferencje.pl/
W przypadku trudności z rejestracją elektroniczną, można to zrobić telefonicznie:(22) 584 3351, (22) 584 3357
lub wysłać e-maila: wsaw-td@international.gc.ca
Więcej informacji u organizatora: Ambasada Kanady, tel. 022 584 33 55, e-mail: arkadiusz.wysocki@international.gc.ca

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej