Jadwiga Tworek - przewodniczącą Rady Technicznej EOTA

2007-05-23 17:54

Nową przewodniczącą wybrano jednogłośnie podczas sześćdziesiątego posiedzenia Komisji Wykonawczej Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych - EOTA. Wzięli w nim udział przedstawiciele 24 jednostek uprawnionych do głosowania. Posiedzenie odbyło się 14-15 marca 2007 r.  

Jadwiga Tworek (mgr inż.), obecnie kierownik Zespołu ds. Współpracy z UE Instytutu Techniki Budowlanej, brała udział w pracach EOTA od 1998 r., a więc od momentu uzyskania przez ITB statusu członka-obserwatora EOTA.

Przewodniczący Rady Technicznej odpowiada za całokształt działalności technicznej EOTA. Prowadzi posiedzenia Rady, współdecydując o ich kształcie, koordynuje i nadzoruje prace ponad 30 grup roboczych związanych z opracowaniem wytycznych do europejskich aprobat technicznych, 10 Zespołów Ekspertów (Project Teams). Ponadto przewodniczący uczestniczy w każdej nowej inicjatywie pojawiającej się na forum organizacji, czego wyrazem jest udział w pracach grupy związanej z nowelizacją dyrektywy dotyczącej wyrobów budowlanych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej