IV Targi DOM I OTOCZENIE

2008-07-31 17:08
IV Targi DOM I OTOCZENIE
Autor: PROMOCJA s.c IV Targi DOM I OTOCZENIE

Targi Instalacji, Nieruchomości, Wyposażenia Wnętrz, Usług Finansowych, Kiermasz Roślin Ozdobnych - to imprezy odbywające się pod wspólnym tytułem DOM I OTOCZENIE. W Gliwicach, od 5 do 7 września 2008 roku, firmy z całej Polski będą prezentować swoje produkty i usługi. Honorowy patronat nad targami objęli Rektor Politechniki Śląskiej i Prezydent Miasta Gliwice.


Foto: Agencja Informacyjno-Reklamowa PROMOCJA s.c.

Honorowy patronat nad targami objęli Rektor Politechniki Śląskiej i Prezydent Miasta Gliwice.

Wystawa co roku gromadzi firmy, które prezentują produkty niezbędne do upiększenia domu i jego wyposażenia: meble, podłogi, drzwi, tapety, kasetony sufitowe, farby, pojemniki kuchenne, kompozycje kwiatowe żywe i sztuczne. Na terenie zewnętrznym prezentuje się Kiermasz Roślin Ozdobnych. Firmy, które zapowiedziały udział w IV Kiermaszu Roślin Ozdobnych i Wyposżenia Ogrodów już przygotowują najmodniejsze w tym sezonie drzewa i krzewy ozdobne oraz wiele, wiele roślin. Zwiedzający będą mogli nie tylko je obejrzeć, ale również od razu zakupić. Ponadto w ofercie zobaczymy producentów domków drewnianych, altan, kostki brukowej i ogrodzeń.

W trakcie trwania IV Targów DOM I OTOCZENIE zaprezentują się firmy związane z branżą instalacji grzewczych i elektrycznych oraz wentylacji, materiałów budowlanych, okien i drzwi, bram i ogrodzeń, wyposażenia wnętrz, , mebli, usług finansowych, urządzeń geodezyjnych. Ponadto biura projektowe oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, przy ul. Kaszubskiej 28. Obejmuje: halę sportową oraz teren zewnętrzny. Obiekty położone są w bliskiej odległości od centrum Gliwic (10 min. pieszo), w kompleksie budynków Politechniki Śląskiej.

Więcej: www.promocja-targi.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej