IT w budownictwie - możliwości i rozwiązania rynku

2008-11-03 12:16

Podczas ostatniego otwartego forum wymiany technologii, myśli i doświadczeń - czyli IT w Budownictwie GigaCon, porównywano, oceniano i dyskutowano o możliwościach i rozwiązaniach rynku IT w aspekcie komputeryzacji różnych aspektów przedsiębiorczości. Spotkanie odbyło się 30 października w Warszawie.

Swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami dla sektora budowlanego podzielił się Michał Siedlecki, prezes Simple SA, a ciekawe wykłady merytoryczne prowadzili: Waldemar Mazan z Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości, Szymon Chodkowski - współwłaściciel TransmisjeOnline.pl oraz Marek Kowalczyk, prezes zarządu Mandarine Project Partners.
Uczestnicy mieli również możliwość uzskania informacji o nowelizacji prawa zamówień publicznych, która nastąpiła właśnie pod koniec października. Wykład poprowadził Mecenas Wojciech Kaliński z Kancelarii Radców Prawnych Kuczek Maruta i Wspólnicy Sp. j.
Na stoiskach ekspozycyjnych prezentowały się firmy Asseco, Macrologic oraz Simple, które dzieliły się informacjmi o swoich rozwiązaniach dla branży budowlanej.
Organizatorzy spotkania - spółka Software-Konferencje - już zaprasza wszystkich zainteresowanych rynkiem usług IT do udziału w kolejnej edycji konferencji, która planowana jest 22 maja 2009 roku.

IT w Budownictwie GigaCon
Autor: Software-Konferencje Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej