IT w Budownictwie GigaCon

2008-03-01 17:52

Każdy rozwój firmy pociąga za sobą komplikacje w koordynacji jej działalności. Odpowiedzią na to jest rozwój usług IT kierowanych do sektora budowlanego. Komputeryzacja firmy jest korzystna i ma pozytywny wpływ na efektywność działania, jednakże nie jest to przedsięwzięcie pozbawione problemów. W ich rozwiązywaniu ma pomóc konferencja "IT w Budownictwie GigaCon" - 19 marca 2008.

Konferencja ma stać się otwartym forum wymiany technologii, myśli i doświadczeń, doskonałą okazją kontaktu z potencjalnym klientem. Jej uczestnicy będą mieli możliwość porównania i oceny oferowanych rozwiązań oraz spotkania i dyskusji ze specjalistami. Organizatorzy są przekonani, że udział w tej konferencji pomoże dokonać wyboru usług IT dla własnej firmy, które przełożą się na poprawę wyników przez nią uzyskiwanych.

Planowana tematyka:
- zarządzanie projektami budowlanymi,
- zarządzanie dokumentacją projektową,
- kosztorysy,
- CRM/ERP,
- zarządzanie jakością,
- bezpieczeństwo,
- OUTSOURCING dla firm budowlanych.

Wykłady merytoryczne:
- O informacji w budownictwie - sposoby wnioskowania, zadania inżynierskie, rodzaje informacji w budownictwie, etapy przepływu informacji, wyzwania Computer Aided Engineering (dr hab. Robert Gajewski, Zespół Technologii Informacyjnych - Politechnika Warszawska).
- Kształtowanie wizerunku firm budowlanych w Internecie (Edgar Trzcieliński- Dyrektor Portalu Budowlany.pl).
- Rynek nieruchomości w Polsce na tle rynków mieszkaniowych Europy Zachodniej i USA (Weronika Staszewska, Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości).

Konferencja kierowana jest do: firm budowlanych, zarządców nieruchomości, deweloperów oraz spółdzielni mieszkaniowych, w tym kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla, managerów ds. strategii, infrastruktury, managerów działów IT, działów rozwoju czy bezpieczeństwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednakże warunkiem jest dokonanie uprzedniej rejestracji drogą elektroniczną - budownictwo.sdcenter.pl/prt/view/rejestracja-08.html
Organizator zapewnia uczestnikom komplet materiałów konferencyjnych.

Sponsor Główny: XPLUS
Sponsor: SIMPLE
Firmy uczestniczące: BPSC, Human Dialog, Sage Symfonia, ELO Digital, IT Partners Telco.

Konferencja odbędzie się 19 marca 2008 r., w warszawskim Hotelu Aiport Okęcie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej