IT w Budownictwie GigaCon

2008-10-13 16:05

Otwarte forum wymiany technologii, myśli i doświadczeń. Możliwość porównania i oceny oferowanych rozwiązań. Sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami. Doskonała okazja kontaktu z potencjalnym klientem. Konferencja IT w Budownictwie GigaCon - już 30 października w Warszawie.

W obecnym okresie gwałtownego rozwoju sektora budowlanego firmy muszą się zmierzyć z rosnącą ilością problemów. W tym z koordynacją całej działalności. Odpowiedzią na to jest rozwój usług IT. Komputeryzacja różnych aspektów przedsiębiorczości jest korzystna i ma pozytywny wpływ na efektywność działania, niestety i tu czasem nie obędzie się bez eksperta. Konferencja IT w Budownictwie GigaCon jest więc doskonałą okazją do poznania zalet i możliwości promowanych - przez rynek IT - usług i rozwiązań.

Proponowana tematyka konferencji to zarządzanie projektami budowlanymi, dokumentacją projektową i jakością, kosztorysy, CRM/ERP, bezpieczeństwo. W programie m.in.:
- wykład inauguracyjny: Eksploatacja obiektów budowlanych w świetle prawa budowlanego i przepisów z nim związanych:
- wykład merytoryczny: Jak skutecznie wykorzystać Internet w budownictwie?;
- wykład prawny: Nowelizacja prawa zamówień publicznych.

Konferencja przeznaczona jest dla firm budowlanych, zarządców nieruchomości, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla, managerów ds. strategii, infrastruktury, managerówdziałów IT, działów rozwoju czy bezpieczeństwa.

IT w Budownictwie GigaCon odbędzie się 30 października 2008 roku w warszawskim Hotelu Airport Okęcie. UWAGA: Udział w konferencji jest bezpłatny! Zarejesteruj się już dziś.

Więcej na stronie organizatora spotkania - spółki Software-Konferencje.

Kontakt:
Agnieszka Lachowska
tel. (22) 427 32 82
agnieszka.lachowska@software.com.pl

 

IT w Budownictwie GigaCon
Autor: Software-Konferencje Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej