IT w Budownictwie GigaCon

2008-10-13 16:05

Otwarte forum wymiany technologii, myśli i doświadczeń. Możliwość porównania i oceny oferowanych rozwiązań. Sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami. Doskonała okazja kontaktu z potencjalnym klientem. Konferencja IT w Budownictwie GigaCon - już 30 października w Warszawie.

W obecnym okresie gwałtownego rozwoju sektora budowlanego firmy muszą się zmierzyć z rosnącą ilością problemów. W tym z koordynacją całej działalności. Odpowiedzią na to jest rozwój usług IT. Komputeryzacja różnych aspektów przedsiębiorczości jest korzystna i ma pozytywny wpływ na efektywność działania, niestety i tu czasem nie obędzie się bez eksperta. Konferencja IT w Budownictwie GigaCon jest więc doskonałą okazją do poznania zalet i możliwości promowanych - przez rynek IT - usług i rozwiązań.

Proponowana tematyka konferencji to zarządzanie projektami budowlanymi, dokumentacją projektową i jakością, kosztorysy, CRM/ERP, bezpieczeństwo. W programie m.in.:
- wykład inauguracyjny: Eksploatacja obiektów budowlanych w świetle prawa budowlanego i przepisów z nim związanych:
- wykład merytoryczny: Jak skutecznie wykorzystać Internet w budownictwie?;
- wykład prawny: Nowelizacja prawa zamówień publicznych.

Konferencja przeznaczona jest dla firm budowlanych, zarządców nieruchomości, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla, managerów ds. strategii, infrastruktury, managerówdziałów IT, działów rozwoju czy bezpieczeństwa.

IT w Budownictwie GigaCon odbędzie się 30 października 2008 roku w warszawskim Hotelu Airport Okęcie. UWAGA: Udział w konferencji jest bezpłatny! Zarejesteruj się już dziś.

Więcej na stronie organizatora spotkania - spółki Software-Konferencje.

Kontakt:
Agnieszka Lachowska
tel. (22) 427 32 82
agnieszka.lachowska@software.com.pl

 

IT w Budownictwie GigaCon
Autor: Software-Konferencje Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej