IT w Budownictwie GigaCon

2008-04-01 13:34

W obecnym okresie gwałtownego rozwoju sektora budowlanego firmy muszą się zmierzyć z rosnącą ilością problemów, szczególnie w dziedzinie koordynacji działalności całej firmy. Odpowiedzią na to jest rozwój usług IT oferowanych dla firm budowlanych, czego wyrazem była konferencja IT w Budownictwie GigaCon.

Komputeryzacja różnych aspektów działalności firmy jest korzystna i ma pozytywny wpływ na efektywność działania, jednakże nie jest ona wolna od licznych problemów.
Pod patronatem honorowym Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości, 19 marca 2008 r. w Warszawie, odbyła się kolejna edycja bezpłatnej konferencji IT w Budownictwie GigaCon, zorganizowana przez firmę Software-Konferencje.

Konferencja była otwartym forum wymiany technologii, myśli i doświadczeń, doskonałą okazją kontaktu z potencjalnym klientem. Uczestnicy mogli porównać i ocenić oferowane rozwiązania oraz mieli sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami.
Pojawiły się na niej osobistości ze świata budownictwa, nauki i techniki. Z porad przedstawicieli poszczególnych firm skorzystało wielu uczestników. Być może niektóre rozmowy zaowocują w przyszłości. Na konferencję zarejestrowało się blisko 120 uczestników-słuchaczy konferencji.
Wykłady merytoryczne poprowadzili: - dr hab. R. Robert Gajewski (Politechnika Warszawska); mecenas Wojciech Kaliński (Kuczek Maruta i Wspólnicy Sp. j.); Edgar Trzcieliński (dyrektor portalu Budowlany.pl); Weronika Staszewska (Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości).

Foto: Software - Konferencje

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej