Irlandia na nas patrzy

2008-09-29 11:53

Chyba wreszcie świat biznesu zauważył, że Polska jest doskonałym partnerem do robienia interesów. Od kilku miesięcy odwiedzają nas delegacje z różnych państw, szukające polskich firm chętnych do współpracy, a zagraniczni inwestorzy badają możliwości rozwoju swoich firm w naszym kraju. Teraz przygląda nam się Irlandia. W październiku, z inicjatywy Izby Handlowej Irlandii Północnej, odwiedzi nas siedem firm z sektora budownictwa i inżynierii.

Izba Handlowa Irlandii Północnej (Northern Ireland Chamber of Commerce, NICC) jest niezależną organizacją non profit i największym forum sektora prywatnego w tamtym regionie, zrzeszającym ponad 4 tysiące przedsiębiorstw. NICC oferuje wiele usług, łącznie z serią inicjatyw rozwoju handlu, w tym program GetworkEU, który zachęca i pomaga przedsiębiorstwom z Irlandii Północnej w badaniu możliwości rozwoju ich firm na terenie Europy. Stwarza im możliwości współpracy w takich dziedzinach jak: eksport, układy strategiczne, outsourcing, badania oraz inwestycje.

Izba Handlowa Irlandii Północnej już po raz czwarty organizuje delegację handlową do Polski. W ramach programu GetworkEU (identyfikacja obustronnych możliwości rozwoju i nawiązania współpracy) przedstawiciele siedmiu irlandzkich firm zawitają w dniach 6-10 października do Warszawy i Katowic.
Możliwe terminy bezpośrednich spotkań to: Warszawa 7-8 października, Katowice 9-10 października.

Lista firm, które reprezentują sektor budownictwa i inżynierii.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej