Inwestycje zrealizowane na EURO 2012. Na podsumowanie na Stadion Narodowy zaprasza Construction Club

2012-10-03 15:14
Stadion Narodowy w Warszawie (fragment), fot. Marcin Czechowicz
Autor: brak danych

Konferencję poświęconą podsumowaniu inwestycji zrealizowanych na EURO 2012 i poszukiwaniu nowych rynków i kierunków dla branży organizuje Fundacja Pro EconomicusConstruction Club. Konferencja odbędzie się 10 października na Stadionie Narodowym

10 października na Stadionie Narodowym w Warszawie branża budowlana spróbuje wspólnie podsumować zrealizowane inwestycje na EURO 2012 i zastanowić się nad szansami i kierunkami inwestycyjnymi dla branży budowlanej, także pod kątem zbliżającego się Mundialu 2018 w Rosji.

W części konferencyjnej firmy mające w swoim dorobklu inwestycje na EURO 2012 podzielą się swoim doświadczeniem, a zaproszeni gości pokażą jak wykorzystać potrzeby organizatora najbliższego Mundialu 2018 i gdzie szukać wsparcia. Dzięki Mistrzostwom Świata w Piłce Nożnej w Rosji dla polskich firm stwarza się okazja na promocję swoich usług budowlanych na rynkach zagarnicznych.

Po części merytorycznej organizatorzy spotkania planują Galę, na kórej firmy wykonawcze reazlizujące inwestycje na EURO otrzymają podziękowania i nagrody.

Kontakt: [email protected], tel. 698 917 578

Zaproszenie na konferencje
Autor: Fundacja Pro Economicus 10 października na Stadionie Narodowym Fundacja Pro Economicus planuje wielkie spotkanie branży budowlanej
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej