Inteligentne zarządzanie inteligentnym budynkiem

2008-11-27 9:58

Ponad 150 osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami służącymi bezpieczeństwu zgromadziło się 17 listopada 2008 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport. Przyciągnęła ich, odbywająca się już po raz kolejny, konferencja z cyklu GigaCon - Integrated Building Systems, której tematyka poświęcona była zarządzaniu inteligentnym budynkiem.

Podczas konferencji spotkali się przedstawiciele czołowych dostawców rozwiązań dla inteligentnych budynków, z którymi można było porozmawiać, zasięgnąć porady czy dokonać wymiany doświadczeń, w specjalnie do tego przygotowanych stanowiskach. Były to m.in. firmy: Legrand (Sponsor Sesji), Verso Technologies, Diskus Polska, Belimo, Galmar Marciniak.

Goście konferencji mieli okazję wysłuchać wielu prelekcji, podczas których zostały zaprezentowane systemy i technologie firm uczestniczących w spotkaniu. Konferencję otworzył wykład doc. dr. hab. Krzysztofa Duszczyka z Politechniki Warszawskiej na temat zasilania gwarantowanego w inteligentnych budynkach.
Uczestnicy mieli również okazję uczestniczyć w wykładzie Marcina Hofmana z firmy Aste, prof. dr. hab. Mieczysława Szustakowskiego z Wojskowej Akademii Technicznej oraz Jacka Biskupskiego z Unihome.

Na uczestników konferencji czekały również atrakcyjne nagrody, które rozlosowano pod koniec spotkania. Do rąk zwycięzców trafiły m.in. ramki LCD ufundowane przez firmę Diskus Polska, PenDrivy ufundowane przez Verso Technologies oraz latarki, będące prezentem od Aste.
"Dziękujemy za stworzenie miłej atmosfery zarówno uczestnikom, jak i firmom uczestniczącym oraz sponsorowi - firmie Legrand. Dziękujemy również patronom medialnym, którzy pomogli w promocji wydarzenia. Do zobaczenia za rok!" - zapewnia organizator listopadowego spotkania, spółka Software Konferencje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej