Integracja pod znakiem golfa

2007-09-05 15:59
golf
Autor: brak danych

VI Turniej Golfa Eurobuild Poland dla Rynku Budownictwa i Nieruchomości - ponad 400 osób przyjęło zaproszenie organizatorów, by spróbować sił w dorocznych zmaganiach golfistów i wziąć udział w rodzinnym pikniku z atrakcjami...

W sobotę 25 sierpnia kapryśna dotąd pogoda okazała się łaskawa. Już o 10 rano, w pełnym słońcu, pierwsi gracze rozpoczęli rozgrzewkę przed turniejem, który zgromadził na starcie rekordową liczbę ponad 100 uczestników. Rekord padł również w golfowej akademii - ponad 100 adeptów stawiało pierwsze kroki w tej dyscyplinie, ucząc się prawidłowo trzymać kij, przybierać właściwą pozycję do uderzenia i - co najtrudniejsze - próbując trafić w piłeczkę. Ukoronowaniem zabawy stał się konkurs na najdalsze uderzenie, w którym tytuł "Longest driver" w kategorii kobiet wywalczyła Diana Zyborska, a w kategorii mężczyzn - Marek Zyborski.

 

 

 

Emocjonującą walkę "do ostatniego dołka" stoczyli także uczestnicy turnieju zawodowców. Najlepsze wyniki w kategorii "Handicap 0-18" uzyskali Piotr Malesa, Marek Machtynger i Radosław Frańczak, zaś finalistami "Handicap 19-36" zostali Michał Sokołowski, Dariusz Grzeszczak i Mirosław Bogowicz. Najlepszy wynik turnieju wśród kobiet uzyskała Clara Nam. Przypomnijmy, że w Klubie Golfowym w Rajszewie na dorocznym turnieju spotykają się przedstawiciele zarządów i działów marketingu firm z  rynku budownictwa i nieruchomości.

 

Zmaganiom sportowców, jak zwykle, towarzyszył rodzinny piknik z atrakcjami. Wręczenie pucharów, nagród i loterię wizytówkową poprowadził Artur Andrus, zaś o oprawę muzyczną zatroszczył się Michael Moritz z radia PiN. Ostatni goście w dobrych nastrojach opuścili gościnny klub w Rajszewie po godz. 20.
Organizator, Eurobuild Poland, dziękując tegorocznym uczestnikom i sponsorom, zaprasza na kolejną imprezę za rok, jak zwykle w ostatni weekend wakacji!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej