Integracja pod znakiem golfa

2007-09-05 15:59
golf
Autor: brak danych

VI Turniej Golfa Eurobuild Poland dla Rynku Budownictwa i Nieruchomości - ponad 400 osób przyjęło zaproszenie organizatorów, by spróbować sił w dorocznych zmaganiach golfistów i wziąć udział w rodzinnym pikniku z atrakcjami...

W sobotę 25 sierpnia kapryśna dotąd pogoda okazała się łaskawa. Już o 10 rano, w pełnym słońcu, pierwsi gracze rozpoczęli rozgrzewkę przed turniejem, który zgromadził na starcie rekordową liczbę ponad 100 uczestników. Rekord padł również w golfowej akademii - ponad 100 adeptów stawiało pierwsze kroki w tej dyscyplinie, ucząc się prawidłowo trzymać kij, przybierać właściwą pozycję do uderzenia i - co najtrudniejsze - próbując trafić w piłeczkę. Ukoronowaniem zabawy stał się konkurs na najdalsze uderzenie, w którym tytuł "Longest driver" w kategorii kobiet wywalczyła Diana Zyborska, a w kategorii mężczyzn - Marek Zyborski.

 

 

 

Emocjonującą walkę "do ostatniego dołka" stoczyli także uczestnicy turnieju zawodowców. Najlepsze wyniki w kategorii "Handicap 0-18" uzyskali Piotr Malesa, Marek Machtynger i Radosław Frańczak, zaś finalistami "Handicap 19-36" zostali Michał Sokołowski, Dariusz Grzeszczak i Mirosław Bogowicz. Najlepszy wynik turnieju wśród kobiet uzyskała Clara Nam. Przypomnijmy, że w Klubie Golfowym w Rajszewie na dorocznym turnieju spotykają się przedstawiciele zarządów i działów marketingu firm z  rynku budownictwa i nieruchomości.

 

Zmaganiom sportowców, jak zwykle, towarzyszył rodzinny piknik z atrakcjami. Wręczenie pucharów, nagród i loterię wizytówkową poprowadził Artur Andrus, zaś o oprawę muzyczną zatroszczył się Michael Moritz z radia PiN. Ostatni goście w dobrych nastrojach opuścili gościnny klub w Rajszewie po godz. 20.
Organizator, Eurobuild Poland, dziękując tegorocznym uczestnikom i sponsorom, zaprasza na kolejną imprezę za rok, jak zwykle w ostatni weekend wakacji!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej