Innowacje przede wszystkim

2008-01-22 17:04

Od ponad 100 lat ludzie na calym świecie polegają na pomysłach 3M. Firma ma w swojej ofercie ponad 55 tysięcy produktów, dysponuje ponad 30 technologiami. Jest liderem na największych światowych rynkach. Takiej firmy nie mogło zabraknąć na BUDMIE 2008.

3M Company, światowy lider na rynkach w oferowanych liniach produkcyjnych, m.in. na rynku produktów konsumenckich: biurowych i aptecznych, przemysłowym, transportu i drogownictwa, energetyki i telekomunikacji, bezpieczeństwa, ochrony i zabezpieczeń, produktów medycznych i stomatologicznych. Firma prowadzi zdywersyfikowane działalność przemysłową i operacyjną w 60 krajach, zatrudnia 67 000 pracowników i dysponuje ofetą ponad 50 000 produktów. Jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek w portfolio 3M to: Scotch, Post-it, Scotchgard, Thinsulate, Scotch-Brite, Filtrete, Command and Vikuiti.

Stoisko numer 80 w Hali 3 to miejsce 3M Poland na Międzynarodowych Targach Budowlanych w Poznaniu. Warto zajrzeć, tym bardziej, że firma zapowiada wiele atrakcji dla zwiedzających.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej