Innowacje przede wszystkim

2008-01-22 17:04

Od ponad 100 lat ludzie na calym świecie polegają na pomysłach 3M. Firma ma w swojej ofercie ponad 55 tysięcy produktów, dysponuje ponad 30 technologiami. Jest liderem na największych światowych rynkach. Takiej firmy nie mogło zabraknąć na BUDMIE 2008.

3M Company, światowy lider na rynkach w oferowanych liniach produkcyjnych, m.in. na rynku produktów konsumenckich: biurowych i aptecznych, przemysłowym, transportu i drogownictwa, energetyki i telekomunikacji, bezpieczeństwa, ochrony i zabezpieczeń, produktów medycznych i stomatologicznych. Firma prowadzi zdywersyfikowane działalność przemysłową i operacyjną w 60 krajach, zatrudnia 67 000 pracowników i dysponuje ofetą ponad 50 000 produktów. Jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek w portfolio 3M to: Scotch, Post-it, Scotchgard, Thinsulate, Scotch-Brite, Filtrete, Command and Vikuiti.

Stoisko numer 80 w Hali 3 to miejsce 3M Poland na Międzynarodowych Targach Budowlanych w Poznaniu. Warto zajrzeć, tym bardziej, że firma zapowiada wiele atrakcji dla zwiedzających.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej