Infolinia MAXIT

2007-10-29 17:10
Infolinia MAXIT
Autor: maxit Group

Od września klienci firmy maxit mogą łatwo skontaktować się z najbliższym przedstawicielem handlowym lub doradcą technicznym. Wybierając odpowiednie opcje na klawiaturze telefonu otrzymają informacje odnośnie produktów, rozwiązań i technologii producenta materiałów i urządzeń budowlanych.

W dobie powszechnego wysyłania SMS posługiwanie się klawiaturą telefonu do pisania tekstów stało się już proste i naturalne. Infolinia ma numer 0-8011 M A X I T, czyli na klawiaturze telefonu należy wybrać 0-8011 6 2 9 4 8. Nie trzeba obciążać pamięci kolejnym ciągiem cyfr, ale wystarczy "po prostu" zadzwonić do MAXIT. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Firma maxit jest producentem samopoziomujących, cementowych podkładów podłogowych oraz keramzytu i wyrobów z keramzytu. Od wielu lat wprowadza nowatorskie rozwiązania, m.in. samopoziomujące, cementowe podkłady do układania pompą, tynk airfresh pochłaniający szkodliwe substancje i nieprzyjemne zapachy, tynk clima regulujący temperaturę w pomieszczeniu, bitumiczne masy hydroizolacyjne Superflex czy technologie renowacji betonu przy użyciu produktów serii Cerinol. Produkty marek maxit i Deitermann były stosowane przy realizacji wielu bezprecedensowych inwestycji, m.in.: platform wiertniczych na Morzu Północnym, mostu łączącego Danię i Szwecję, kopalni diamentów, wysokościowców w Malezji, a także przy renowacji Pałacu Bensberg w Bergisch Gladbach, zamku Moritzburg oraz Pałacu Potockich we Lwowie.

Firma MAXIT (dawniej Optiroc) działa na rynku polskim od 1995 r. Swoje wyroby produkuje w trzech zakładach: dwóch fabrykach suchych zapraw (w Górze Kalwarii i Wrocławiu) oraz wytwórni keramzytu w Gniewie. W Polsce, w strukturze Grupy Maxit działają firmy z marką Deitermann i m-tec. Grupa Maxit została utworzona w 2003 r. Działa w 29 krajach europejskich oraz w Rosji i Chinach, zatrudnia ok. 5 tys. pracowników w 109 zakładach produkcyjnych (chemii budowlanej, keramzytu, wyrobów z keramzytu, maszyn i urządzeń budowlanych). Roczny obrót Grupy przekracza 1,2 mld EUR.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej