Impaq i Wiśniowy Business Park

2007-05-24 16:22

Impaq, międzynarodowy holding z branży IT, reprezentowany przez Maxon, wynajął powierzchnię 1.270 m kw na ostatnim piętrze budynku Wiśniowy Business Park C - poinformowały firmy DTZ i Jones Lang LaSalle - agencji funduszu Heitman, właściciela obiektu.

- W tej chwili jesteśmy na etapie ponownego wynajmowania budynku C - powiedział Karol Bartos, Senior Property Consultant z DTZ - Jestem pewny, że tak jak inni najemcy, Impaq doceni liczne zalety kompleksu, który cechuje się unikatowym środowiskiem pracy.

Po sfinalizowaniu ostatnich umów najmu przez DTZ i JLL, budynek C jest wynajęty prawie w 75%.
Wiśniowy Business Park stanowi kompleks biurowy, składający się z sześciu budynków, położonych w odległości 15 minut od centrum Warszawy. Obiekt oferuje powierzchnię biurową klasy A z dużym nasyceniem światła dziennego. Budynki są ogrodzone i strzeżone w celu zapewnienia komfortu i spokoju.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej