IKEA 2013 "ubiera" wnętrza w tkaniny

2012-08-23 15:52
IKEA 2013 ubiera wnętrza w tkaniny
Autor: IKEA Katalog IKEA 2013 "W nowym wystroju, w lepszym nastroju". Wszystko jest możliwe - narzuta uszyta z kawałków różnych tkanin i komoda oklejona tkaniną.

21 sierpnia 2012 r. w Łodzi odbyła się prezentacja nowego Katalogu IKEA 2013 "W nowym wystroju, w lepszym nastroju". IKEA pokazuje, jak zmienić wystrój wnętrza domu, wykorzystując inteligentne i proste rozwiązania, które nie wymagają wysokich nakładów - takie, na które może sobie pozwolić każdy. Nowy katalog IKEA 2013 "ubiera" wnętrza w tkaniny. Do wyboru są kolekcje tekstyliów w każdym stylu, zarówno skandynawskim, jak i tradycyjnym, romantycznym i minimalistycznym. Projektanci IKEA czerpali inspirację z dziewiętnastowiecznych podróży, starych kwiatowych wzorów francuskich, ale także z szalonych lat sześdziesiątych XX wieku. Najbardziej jednak zachwycają geometryczne i bajecznie kolorowe wzory etniczne.

Radykalnie a jednocześnie najłatwiej i najszybciej wystrój wnętrza odmienią tkaniny. Tekstylia są w dodatku niedrogie. Dzięki nim nie musimy wcale pozbywać się ulubionych mebli, możemy nadać im zupełnie nowy wygląd, ubierając je w tkaniny. Tekstylia sprawiają też, że życie jest nie tylko bardziej kolorowe i wesołe, ale i wygodniejsze, bardziej przytulne. Warto dodać, że tekstylia to nie tylko same tkaniny, np. tkaniny obiciowe, pościelowe, zasłonowe czy tkaniny ozdobne, ale też wiele gotowych produktów, takich jak poduszki, narzuty czy pledy. W nowym Katalogu IKEA 2013 znajduje się wiele ciekawych propozycji zmian wystroju domu przy użyciu tekstyliów, które - co najbardziej interesujące - pogrupowane są w kolekcje. Dzięki temu w każdej kolekcji wszystko do wszystkiego pasuje.

21 sierpnia 2012 roku w Łodzi odbyła się oficjalna prezentacja nowego Katalogu IKEA 2013 „W nowym wystroju, w lepszym nastroju”. W tym roku tematem przewodnim będą tekstylia, dzięki którym można prosto i jednocześnie niedrogo zmienić wystrój wnętrza domu, pracowni czy biura.
Kontynuując hasło „Ty tu urządzisz”, IKEA chce nadal dodawać odwagi do zmiany wystroju wnętrza, który wpływa na nastrój i jakość życia. Dystrybucja katalogu do 4,7 miliona polskich domów rozpoczęła się w poniedziałek, 20 sierpnia 2012 roku. Dodatkowo, dzięki specjalnej aplikacji na smartfon i tablet, użytkownicy będą mieli dostęp do interaktywnych materiałów, dostarczających dodatkowych porad i inspiracji z zakresu zmiany wystroju wnętrza.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej