II Kongres Stolarki Polskiej: DRZWI I BRAMY

2011-01-04 15:42
II Kongres Stolarki Polskiej: DRZWI I BRAMY
Autor: Związek Polskie Okna i Drzwi

7-8 kwietnia 2011 w Falentach (k. Warszawy) Związek Polskie Okna i Drzwi organizuje II edycję Kongresu Stolarki Polskiej DRZWI I BRAMY. Polska branża stolarki rozwija się w ostatnim 10-leciu niezwykle dynamicznie, tak, że już dziś jest największym eksporterem okien i drzwi w Europie, a Ministerstwo Gospodarki uznało ją za "polską specjalność eksportową".

I edycja Kongresu (OKNA I FASADY), odbyła się w lutym 2010 r. pod patronatem Premiera Waldemara w Pawlaka i zgromadziła blisko 200 prezesów/właścicieli największych polski producentów okien i fasad.

Zobacz koniecznie: Rezolucja I Kongresu Stolarki Polskiej

Od samego początku tworzenia koncepcji organizacyjnej Kongresu, Związek uznał że kongresy organizowane będą corocznie, z podziałem na branże w cyklu dwuletnim. W Związku z dużym zainteresowaniem branży Kongresem Stolarki Polskiej o temacie przewodnim OKNA I FASADY, już w lipcu rozpoczęto prace nad przygotowaniem kolejnej edycji dla DRZWI I BRAM.

W celu stworzenia jak najlepszego programu, do Rady Programowej zaproszono wybitnych praktyków-przedstawicieli branży DRZWI I BRAM. Tematy, wykładowcy, moderatorzy w opinii organizatorów gwarantują wysoki poziom merytoryczny wystąpień, które powinny w pełni usatysfakcjonować wszystkich uczestników Kongresu.

Patronatu Honorowego II edycji Kongresu udzielił Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, który prawdopodobnie obecny będzie przy wręczaniu odznaczeń państwowych, o które Związek Polskie Okna i Drzwi wystąpi dla przedstawicieli branży stolarki budowlanej. Swojego wsparcia merytorycznego dla Kongresu udzieliły m.in. takie instytucje i organizacje jak: European Door and Shutter Federation, Instytut Techniki Budowlanej, IFT Rosenheim, Krajowa Izba Gospodarcza, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości.

Do zobaczenia w Falentach!

Więcej informacji na stronie www.kongres-stolarki.pl

II Kongres Stolarki Polskiej: DRZWI I BRAMY
Autor: Związek Polskie Okna i Drzwi
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej