II Kongres Stolarki Polskiej: DRZWI I BRAMY

2011-01-04 15:42
II Kongres Stolarki Polskiej: DRZWI I BRAMY
Autor: Związek Polskie Okna i Drzwi

7-8 kwietnia 2011 w Falentach (k. Warszawy) Związek Polskie Okna i Drzwi organizuje II edycję Kongresu Stolarki Polskiej DRZWI I BRAMY. Polska branża stolarki rozwija się w ostatnim 10-leciu niezwykle dynamicznie, tak, że już dziś jest największym eksporterem okien i drzwi w Europie, a Ministerstwo Gospodarki uznało ją za "polską specjalność eksportową".

I edycja Kongresu (OKNA I FASADY), odbyła się w lutym 2010 r. pod patronatem Premiera Waldemara w Pawlaka i zgromadziła blisko 200 prezesów/właścicieli największych polski producentów okien i fasad.

Zobacz koniecznie: Rezolucja I Kongresu Stolarki Polskiej

Od samego początku tworzenia koncepcji organizacyjnej Kongresu, Związek uznał że kongresy organizowane będą corocznie, z podziałem na branże w cyklu dwuletnim. W Związku z dużym zainteresowaniem branży Kongresem Stolarki Polskiej o temacie przewodnim OKNA I FASADY, już w lipcu rozpoczęto prace nad przygotowaniem kolejnej edycji dla DRZWI I BRAM.

W celu stworzenia jak najlepszego programu, do Rady Programowej zaproszono wybitnych praktyków-przedstawicieli branży DRZWI I BRAM. Tematy, wykładowcy, moderatorzy w opinii organizatorów gwarantują wysoki poziom merytoryczny wystąpień, które powinny w pełni usatysfakcjonować wszystkich uczestników Kongresu.

Patronatu Honorowego II edycji Kongresu udzielił Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, który prawdopodobnie obecny będzie przy wręczaniu odznaczeń państwowych, o które Związek Polskie Okna i Drzwi wystąpi dla przedstawicieli branży stolarki budowlanej. Swojego wsparcia merytorycznego dla Kongresu udzieliły m.in. takie instytucje i organizacje jak: European Door and Shutter Federation, Instytut Techniki Budowlanej, IFT Rosenheim, Krajowa Izba Gospodarcza, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości.

Do zobaczenia w Falentach!

Więcej informacji na stronie www.kongres-stolarki.pl

II Kongres Stolarki Polskiej: DRZWI I BRAMY
Autor: Związek Polskie Okna i Drzwi
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej