II Konferencja Inteligentne Budynki

2008-08-08 18:34

Stabilizacja na rynku nieruchomości powoduje, że inwestorzy poszukują rozwiązań podnoszących komfort, standard i bezpieczeństwo. II Konferencja Inteligentne Budynki (16-17 września 2008 roku) to wydarzenie, podczas którego eksperci wykażą jak inteligentne rozwiązania mogą wzbogacić ofertę inwestycyjną i umożliwią osiągnięcie przewagi nad konkurencją.

II Konferencja Inteligentne Budynki to znakomita okazja do wymiany opinii i doświadczeń, a także do zdobycia najbardziej aktualnych informacji o rozwoju inteligentnych budynków w Polsce.

Podczas dwudniowego spotkania eksperci udzielą odpowiedzi na najważniejsze pytania, w tym m.in: jakie są aktualne trendy, jak wygląda proces inwestycyjny, jakie są faktyczne koszty eksploatacyjne budynków i jakie korzyści z wdrożenia inteligentnych instalacji. Zostaną przedstawione możliwości i doświadczenia z użytkowania jednego z najlepiej wyposażonych w ten sposób obiektów w Polsce - nowego gmachu wydziału ETI Politechniki Gdańskiej. Prelekcję poprowadzi architekt Mariusz Grych, współautor projektu. Doświadczenia z wdrożenia inteligentnych rozwiązań na przykładzie kompleksu wielofunkcyjnego Złotych Tarasów w Warszawie - jednego z nowocześniejszych obiektów handlowych, przedstawi Mirosław Bednarek, prezes zarządu ING Real Estate. Na pytanie, jak skutecznie zarządzać inteligentnym obiektem odpowie Krzysztof Skowroński, dyrektor firmy Dalkia FM.

Z dniem 1 stycznia 2009 roku wchodzą nowe przepisy dotyczące energooszczędności budynków. Dlatego też przepisy na temat aktualnych obowiązków właścicieli nieruchomości i bezpieczeństwa budynków będą jednym z głównych tematów spotkania. Wiceprezes Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości - Marcin Piotrowski, przedstawi w jaki sposób świadectwa energetyczne będą wpływać na wartość nieruchomości i dlaczego będą ważnym elementem przewagi konkurencyjnej.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do kadry najwyższego szczebla, reprezentującą: deweloperów i inwestorów polskich oraz zagranicznych; generalnych wykonawców; dostawców rozwiązań w zakresie inteligentnych budynków; najemców, zarządców i administratorów powierzchni komercyjnych i mieszkaniowych; architektów, planistów, urbanistów; rzeczoznawców majątkowych; spółdzielnie mieszkaniowe; sektor usług budowlano-instalacyjnych i budowlano-wykończeniowych; dostawców infrastruktury (woda, ciepło, energia, telekomunikacja); kancelarie prawne oraz firmy consultingowe obsługujące rynek nieruchomości.
Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat poświadczający udział w konferencji

II Konferencja Inteligentne Budynki odbędzie się 16-17 września 2008 roku w warszawskim hotelu Polonia Palace.

Organizatorem wydarzenia jest spółka Informedia Polska.
Szczegółowe informacje (program, prelegenci, warunki uczestnictwa, rejestracja):
http://www.informedia-polska.pl/
e-mail: info@informedia-poland.com
tel.: (22) 256 72 00

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej