HOCHTIEF Polska rozbuduje fabrykę zaworów

2007-09-21 16:55

Kontrakt na rozbudowę fabryki zaworów w Pniewach pod Poznaniem podpisała z AVK Polska Sp. z o.o.. firma HOCHTIEF Polska Oddział Poz-Building. Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy będzie częścią kompleksu produkcyjnego firmy.

Nowa hala powstanie na działce przy ulicy Jakubowskiej w Pniewach, 50 kilometrów od centrum Poznania. Prace projektowe rozpoczęły się na początku września 2007, a ukończenie budowy planowane jest na czerwiec 2008 roku.

W ramach umowy HOCHTIEF Polska Oddział Poz-Building opracuje projekt budowlany oraz wykona w systemie generalnego wykonawstwa 3-nawową halę produkcyjno-magazynową z częścią socjalno-biurową i instalacjami. Autorem projektu nowoczesnego obiektu przemysłowego jest firma Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne z Poznania.

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni całkowitej 6 375 m2, powierzchni użytkowej 6 290 mi kubaturze 36 288 m3 zostanie wybudowany w konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej. Po zakończeniu prac budowlanych hala stanie się częścią kompleksu produkcyjnego firmy AVK Polska Sp. z o.o. w Pniewach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej