HOCHTIEF Polska rozbuduje fabrykę zaworów

2007-09-21 16:55

Kontrakt na rozbudowę fabryki zaworów w Pniewach pod Poznaniem podpisała z AVK Polska Sp. z o.o.. firma HOCHTIEF Polska Oddział Poz-Building. Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy będzie częścią kompleksu produkcyjnego firmy.

Nowa hala powstanie na działce przy ulicy Jakubowskiej w Pniewach, 50 kilometrów od centrum Poznania. Prace projektowe rozpoczęły się na początku września 2007, a ukończenie budowy planowane jest na czerwiec 2008 roku.

W ramach umowy HOCHTIEF Polska Oddział Poz-Building opracuje projekt budowlany oraz wykona w systemie generalnego wykonawstwa 3-nawową halę produkcyjno-magazynową z częścią socjalno-biurową i instalacjami. Autorem projektu nowoczesnego obiektu przemysłowego jest firma Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne z Poznania.

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni całkowitej 6 375 m2, powierzchni użytkowej 6 290 mi kubaturze 36 288 m3 zostanie wybudowany w konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej. Po zakończeniu prac budowlanych hala stanie się częścią kompleksu produkcyjnego firmy AVK Polska Sp. z o.o. w Pniewach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej