HOCHTIEF dla Grupy Ożarów

2008-11-12 13:34

HOCHTIEF Polska Oddział Budokor otrzymał zlecenie na wykonanie nowych obiektów w Cementowni Ożarów. Zgodnie z zapisami umowy, wartość kontraktu jest informacją poufną. Otrzymane zlecenie potwierdza ugruntowaną pozycję HOCHTIEF Polska w sektorze obiektów przemysłowych.

Umowa obejmuje realizację 15 obiektów w zakresie wykonania wykopów, fundamentów, konstrukcji żelbetowych oraz dróg i placów na potrzeby inwestycji o nazwie -Modernizacja linii technologicznej pieca W2. Zasadniczą częścią prac budowlanych jest wykonanie konstrukcji żelbetowej trzydziestometrowej wieży wymienników ciepła, chłodnika klinkieru oraz renowacja podpór istniejącego pieca do wypalania klinkieru.
Prace zakończą się w czerwcu 2009 roku. Realizowany projekt jest trzecim zleceniem, jakie HOCHTIEF Polska wykona w Cementowni Ożarów. Dwa poprzednie zostały zrealizowane w latach 1999-2000 i obejmowały budowę i modernizację silosów żelbetowych.

Zakład produkcyjny Eaton w Bielsku-Białej
Autor: Hochtief Polska Zakład produkcyjny Eaton w Bielsku-Białej to jedna z realizacji spółki HOCHTIEF Polska z sektora obiektów przemysłowych.

HOCHTIEF jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców kompleksowych usług budowlanych. Firma, zatrudniając ponad 52 000 osób i osiągając w 2007 roku przychody ze sprzedaży wysokości 16,45 mld euro, prowadzi działalność na wszystkich najważniejszych rynkach świata. HOCHTIEF Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej