HENPOL ma umowy w Lublinie na ok. 30 mln zł

2010-04-20 13:57

Centrum Nowych Technologii dla Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, nowoczesne SPA Orkana i kompleks mieszkalno-usługowy - w Lublinie buduje HENPOL.

Centrum Nowych Technologii

Zleceniodawcą inwestycji jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Zakres robót obejmuje budowę wielofunkcyjnego Centrum Nowych Technologii dla tej uczelni, które będzie się mieścić przy ulicy Mełgiewskiej. Oprócz wykonania budynku, Henpol zaopatrzy obiekt w niezbędną infrastrukturę techniczną. W nowoczesnym centrum znajdą się sale dydaktyczne, multimedialne, laboratoria oraz sala audytoryjna na 298 osób.

Nowoczesne SPA Orkana

Zleceniodawcą inwestycji jest firma SPA Orkana Sp. z o.o. z Lublina. Zakres robót obejmuje wykonanie kompletnego budynku odnowy biologicznej SPA przy ulicy Orkana w Lublinie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu. Henpol wykona również instalację do uzdatniania wody basenowej.

Kompleks mieszkalno-usługowy

Zleceniodawcą inwestycji jest firma 3D Sp. z o.o. z Lubartowa. Zakres robót obejmuje budowę wielorodzinnego budynku mieszkalno–usługowego z parkingiem podziemnym, przy ul. Nadbystrzyckiej 106 w Lublinie. Oprócz wybudowania obiektu prace obejmą też wykonanie potrzebnej infrastruktury technicznej i zagospodarowanie terenu.

Kompleks mieszkalno-usługowy w Lublinie (przy ul. Nadbystrzyckiej 106)
Autor: HENPOL Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej