HENPOL ma umowy w Lublinie na ok. 30 mln zł

2010-04-20 13:57

Centrum Nowych Technologii dla Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, nowoczesne SPA Orkana i kompleks mieszkalno-usługowy - w Lublinie buduje HENPOL.

Centrum Nowych Technologii

Zleceniodawcą inwestycji jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Zakres robót obejmuje budowę wielofunkcyjnego Centrum Nowych Technologii dla tej uczelni, które będzie się mieścić przy ulicy Mełgiewskiej. Oprócz wykonania budynku, Henpol zaopatrzy obiekt w niezbędną infrastrukturę techniczną. W nowoczesnym centrum znajdą się sale dydaktyczne, multimedialne, laboratoria oraz sala audytoryjna na 298 osób.

Nowoczesne SPA Orkana

Zleceniodawcą inwestycji jest firma SPA Orkana Sp. z o.o. z Lublina. Zakres robót obejmuje wykonanie kompletnego budynku odnowy biologicznej SPA przy ulicy Orkana w Lublinie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu. Henpol wykona również instalację do uzdatniania wody basenowej.

Kompleks mieszkalno-usługowy

Zleceniodawcą inwestycji jest firma 3D Sp. z o.o. z Lubartowa. Zakres robót obejmuje budowę wielorodzinnego budynku mieszkalno–usługowego z parkingiem podziemnym, przy ul. Nadbystrzyckiej 106 w Lublinie. Oprócz wybudowania obiektu prace obejmą też wykonanie potrzebnej infrastruktury technicznej i zagospodarowanie terenu.

Kompleks mieszkalno-usługowy w Lublinie (przy ul. Nadbystrzyckiej 106)
Autor: HENPOL Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej