Hala dla Jastrzębia

2009-12-22 15:19
Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 21 grudnia 2009 r. w Domu Zdrojowym w Jastrzębiu Zdroju
Autor: Mostostal Warszawa SA Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 21 grudnia 2009 r. w Domu Zdrojowym w Jastrzębiu Zdroju.

Konsorcjum firm: Mostostal Warszawa SA, Acciona Infraestructuras SA oraz Mostostal Puławy SA, zmodernizuje halę widowiskowo-sportową w Jastrzębiu Zdroju.

Z ramienia miasta umowę podpisał prezydent Marian Janecki, natomiast ze strony konsorcjum: Jerzy Binkiewicz - wiceprezes zarządu Mostostalu Warszawa, Alojzy Malczak - dyrektor Regionu Południe oraz, w imieniu Acciony Infraestructuras - Jorge Calabuig.

Zgodnei z projektem, przy ul. Leśnej w Jastrzębiu ma powstać nowoczesna hala sportowa z trzema tysiącami miejsc siedzących na trybunach stałych. Zmodernizowany obiekt ma spełniać warunki potrzebne do wszystkich sportów halowych. Znajdą się w nim pomieszczenia dla zawodników, sędziów i dziennikarzy oraz gabinety odnowy biologicznej.
Prace obejmą m.in. wykonanie ścian murowanych i tynków, dachu, posadzek w tym płyty głównej boiska, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, trybun, instalacji, tablic świetlnych i monitoringu oraz zagospodarowanie terenu, w tym parkingu na 130 samochodów. Hala będzie służyć nie tylko mieszkańcom, ale też klubom sportowym i ich kibicom.

Powierzchnia użytkowa: 9589 m2
Termin zakończenia inwestycji: 30 kwietnia 2011 r.
Wartość kontraktu: 32,5 mln zł brutto

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej