GTC wynajęło cały Platinium Business Park IV

2010-07-19 17:28
Platinium Business Park
Autor: GTC

Globe Trade Centre S.A. (GTC) i Grupa Aviva podpisały umowę najmu całego budynku Platinium Business Park IV w Warszawie. Jest to jedna z największych w historii umów najmu w biurowcach powstałych na terenach dawnego Służewca Przemysłowego. Ostatni taki rekord na Służewcu Przemysłowym padł w 2008 roku, kiedy Ghelamco w swoim biurowcu Marynarska Business Park wynajął też 13 000 m2 dla Netii.

Realizacja czwartego budynku w kompleksie Platinium Business Park położonym u zbiegu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej w Warszawie rozpoczęła się w maju br. Budynek został w całości wynajęty przez Grupę Aviva (dawniej Commercial Union), która zajmie w nim ok. 13 000 m2 powierzchni biurowej. Podczas negocjacji Grupa Aviva była reprezentowana przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield.

- Cieszymy się, że udało się nam podpisać umowę z tak renomowanym najemcą. Tym bardziej, że budowa Platinium Business Park IV dopiero co ruszyła. - powiedział Piotr Kroenke, Dyrektor Generalny GTC S.A. - Doceniamy duże zaufanie i profesjonalizm ze strony partnera wykazane w trakcie negocjacji. Wierzymy, że wybór dokonany przez Grupę Aviva to rozwiązanie optymalne dla jej potrzeb. Decyzja ta utwierdza nas w przekonaniu, że Platinium Business Park to kompleks biurowy najwyższej jakości, będący przykładem budynków o wyjątkowo trwałej wartości, dla najbardziej wymagających najemców. - dodał Piotr Kroenke.

Generalny wykonawca inwestycji - firma Warbud prowadzi obecnie ostatnie prace przygotowawcze na placu budowy. Budynek Platinium Business Park IV zostanie oddany do użytku do 30 maja 2011 roku.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z GTC oraz z podpisanej umowy najmu, która zapewnia naszej firmie nowoczesną i wydajną powierzchnię biurową. - powiedział Maciej Jankowski, Dyrektor Generalny Grupy Aviva w Polsce.

Kompleks Platinium Business Park od 2007 roku jest jedną z najpopularniejszych lokalizacji biurowych w Warszawie. Trzy powstałe do tej pory budynki są wynajęte w blisko 100% przez firmy polskie i międzynarodowe. Platinium Business Park wyróżnia architektura i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej