Gmina jako inwestor - szkolenie

2008-05-13 18:14
Szkolenia_Krosno
Autor: brak danych

Gmina jako inwestor. Inwestycja gminy w infrastrukturę turystyczną - na przykładzie hotelu PORTIUS w Krośnie to temat szkolenia, które odbędzie się 27 maja 2008 we Wrocławiu. Organizatorem jest PROJEKT HOTEL.

W październiku w Krośnie został otwarty hotel PORTIUS. Współwłaścicielem hotelu i całego kompleksu obiektów o nazwie Galeria PORTIUS jest Urząd Miasta Krosno. Cała inwestycja powstała w wyniku zaplanowanego i realizowanego z sukcesem działania Urzędu we współpracy z kapitałem prywatnym.

 

O tym jak została przeprowadzona ta inwestycja z punktu widzenia władz samorządowych, jakie procedury wewnętrzne zostały wykorzystane i co trzeba było zrobić, żeby zamierzenie się powiodło opowiedzą specjaliści, którzy brali udział przy realizacji hotelu PORTIUS:

  • Pan Zbigniew Piwka - kierownik Biura Rozwoju w Urzędzie Miasta Krosno,
  • Pan Jerzy Miklewski - zarządzający projektem, właściciel firmy doradczej Hotelon i inwestor.

Dodatkowo w trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób gmina może realizować inwestycje w infrastrukturę turystyczną oraz pozyskać na nią współfinansowanie ze środków unijnych oraz kapitału prywatnego.
Szkolenie przeprowadzone zostanie z wykorzystaniem case study projektu realizowanego w Krośnie, dotyczącego budowy obiektu hotelowego i galerii handlowej.

Szkolenie jest płatne. Termin przyjmowania zgłoszeń i wpłat upływa 20 maja.

Zgłoszenia i informacje:

Mariola Paluch
Ul. Leszczynowa 5/6
30-211 Kraków
tel. 0 12 429 12 58
tel. kom. 0 513 143 638
m.paluch@kjszkolenia.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej