Giganci Biznesu po raz pierwszy – nominacje

2011-01-20 10:58

Ruszyła pierwsza edycja konkursu Giganci Biznesu. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie firm oraz osób zaangażowanych w rozwój polskiego biznesu, w tym jego promocję w Centralnej i Wschodniej Europie. Nagrody Giganci Biznesu przyznawane są w czterech kategoriach: Osobowość Roku, Najbardziej Przedsiębiorcza Firma, Najbardziej Innowacyjna Firma i Najlepszy Debiut Giełdowy w 2010 r. Wśród nominowanych - firmy z branży budowlanej.

A dokładniej: Polimex-Mostostal S.A. nominowany w kategorii Najbardziej Przedsiębiorcza Firma,  ArcelorMittal Poland S.A. w kategorii Najbardziej Innowacyjna Firma i Interbud-Lublin S.A. oraz TESGAS S.A. - Najlepszy Debiut Giełdowy w 2010 r.

Wszystkie nominacje zostały wytypowane w oparciu o badanie przeprowadzone przez Telefectiv Research Services. Wykorzystano w nim również informacje pochodzące z IV edycji raportu Deloitte CE TOP 500" - czyli 500 największych przedsiębiorstw Europy Środkowej według przychodów osiągniętych w 2009 r.

Zwieńczeniem konkursu będzie Gala Giganci Biznesu, która odbędzie się 18 lutego w warszawskim hotelu Marriott. Podczas imprezy zostaną wręczone nagrody w postaci statuetek. Otrzymają je ci spośród nominowanych, którzy zdaniem jury w największym stopniu przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki. Podczas Gali zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna i zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Fundacji Psychoonkologii Ogród Nadziei i Fundacji Spełnionych Marzeń.

Organizatorem konkursu jest firma Telefectiv, specjalizująca się w badaniach rynku i analizach CSI, wydawca magazynu TOP10 Magazine. Partnerami wydarzenia są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Polska Rada Biznesu.

Giganci Biznesu
Autor: od ITBC Communication Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej