GigaCon 2007

2007-11-21 13:55
Giga 1
Autor: brak danych

Ponad 200 osób uczestniczyło w listopadowej konferencji "Integrated Building Systems GigaCon 2007", poświęconej zintegrowanym systemom zarządzania budynkiem w aspekcie zastosowanych w tym celu systemów okablowania strukturalnego, telekomunikacyjnego, informatycznego, awaryjnego, ochrony przepięciowej i odgromowej, HVAC oraz kontroli dostępu, dozoru i monitoringu.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele branży budowlanej, nieruchomości, architektonicznej, informatycznej, telekomunikacyjnej, przemysłowej, w tym inżynierowie, administratorzy, informatycy, architekci oraz wszystkie osoby odpowiedzialne za zarządzanie budynkiem (biurowce, obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej i inne) i za infrastrukturę teleinformatyczną w przedsiębiorstwach.

Wykład inauguracyjny pt. "Technologie sieciowe IP w zastosowaniach branży Security" wygłosił niezależny ekspert - prof. dr hab inż. Mieczysław Szustakowski z Wojskowej Akademii Technicznej, który także zakończył cykl wykładów prelekcją pt. "Problemy ochrony obiektów infrastruktury - tendencje rozwojowe systemów optoelektronicznych". Oba wystąpienia uczestnicy ocenili bardzo wysoko pod względem merytorycznym.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja ofert, tj. usług i produktów prezentowanych przez firmy patronujące i sponsorów wydarzenia. Każdy uczestnik sam mógł ocenić produkty z zakresu Integrated Building Systems, biorąc udział w konkursie "Złoty BIT" InBus GigaCon - wybór najlepszego produktu konferencji. Najwięcej głosów otrzymało rozwiązanie Teletask - nowe trendy w domotyce. Wśród głosujących rozlosowano nagrodę główną - czytnik linii papilarnych.

Już dzisiaj organizator - Software-Konferencje oraz patroni i partnerzy zapraszają na kolejne edycje GigaCon. Przypomnijmy, że w ostatnim uczestniczyło ponad 200 osób, a udział w konferencji był - i zapewne pozostanie - bezpłatny.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej