Gdynia: J.W. Construction buduje osiedle mieszkaniowe. Umowa z wykonawcą podpisana

2011-10-27 12:00
JW Construction pod Warszawą, Kręczki
Autor: JW Construction Osiedle mieszkaniowe J.W. Construction pod Warszawą

Spółka deweloperska J.W.Construction Holding wybrała wykonawcę osiedla mieszkaniowego, które realizuje w Gdyni. Wartość zawartej umowy z firmą wykonawczą opiewa na ponad 60 mln złotych netto.

Spółka deweloperska J.W. Construction Holding, 24 października podpisała umowę na generalne wykonawstwo osiedla mieszkaniowego w Gdyni. Wykonawcą inwestycji jest pomorska spółka Wroński.
Wartość zawartego kontraktu o roboty budowlane, wynosi 61 600 tys. złotych netto.

Osiedle mieszkaniowe w Gdyni

Osiedle mieszkaniowe ma powstać u zbiegu ulic: Leśnej, Parkowej i Spacerowej w Gdyni. Inwestycja będzie osiedlem budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami, parkingami oraz niezbędną infrastrukturą.
Powierzchnia użytkowa mieszkań będzie wynosiła 24 640 m2. Strony ustaliły, że w przypadku kiedy do dnia 30 czerwca 2012 roku, nie zostanie uzyskane pozwolenie na budowę, przynajmniej pierwszego etapu budowy - umowa wygasa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej