Gant Development: Budpol wybuduje osiedle mieszkaniowe w Krakowie

2011-11-23 16:14
Osiedle mieszkaniowe Amber Park
Autor: Gant Development Osiedle mieszkaniowe Amber Park - wizualizacja

Spółka deweloperska Gant Development wybrała wykonawcę budowy inwestycji mieszkaniowej, którą realizuje w Krakowie. Osiedle mieszkaniowe wybuduje spółka Budpol Wrocław. Wartość umowy o prace budowlane opiewa na ponad 60 mln złotych. Przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane w II kwartale 2013 roku.

Spółka deweloperska Gant Development ruszyła z budową kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie.

Przeczytaj również: Czy Premier usłyszy głos w sprawie polityki mieszkaniowej?

Osiedle mieszkaniowe o nazwie "Amber Park" wybuduje przedsiębiorstwo Budpol Wrocław. Wartość kontraktu opiewa na 60 mln 680 tys. złotych netto. Umowa o prace budowlane pomiędzy deweloperem, a generalnym wykonawcą, została podpisana 21 listopada.

Osiedle mieszkaniowe Amber Park

Osiedle mieszkaniowe Amber Park zostanie wybudowane w Krakowie, przy ul. Bochenka. Inwestycja o powierzchni 20 tys. m2 powierzchni będzie składała się z 388 lokali mieszkalnych, o powierzchni od 27,1 m2 do 91 m2. Obiekt będzie osiedlem wielorodzinnym w nowoczesnej zabudowie.
Na głównym dziedzińcu zostanie wybudowany plac zabaw oraz parking na 62 miejsca postojowe. Ponadto, inwestycja będzie wyposażona w podziemny garaż z 171 miejscami postojowymi.
Większość mieszkań będzie miała tarasy, balkony oraz zielone ogródki.
Osiedle mieszkaniowe zostanie wybudowane w ciągu 19 miesięcy od przekazania placu budowy. Deweloper prognozuje, że inwestycja będzie gotowa w II kwartale 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej