Gant Development: Budpol wybuduje osiedle mieszkaniowe w Krakowie

2011-11-23 16:14
Osiedle mieszkaniowe Amber Park
Autor: Gant Development Osiedle mieszkaniowe Amber Park - wizualizacja

Spółka deweloperska Gant Development wybrała wykonawcę budowy inwestycji mieszkaniowej, którą realizuje w Krakowie. Osiedle mieszkaniowe wybuduje spółka Budpol Wrocław. Wartość umowy o prace budowlane opiewa na ponad 60 mln złotych. Przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane w II kwartale 2013 roku.

Spółka deweloperska Gant Development ruszyła z budową kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie.

Przeczytaj również: Czy Premier usłyszy głos w sprawie polityki mieszkaniowej?

Osiedle mieszkaniowe o nazwie "Amber Park" wybuduje przedsiębiorstwo Budpol Wrocław. Wartość kontraktu opiewa na 60 mln 680 tys. złotych netto. Umowa o prace budowlane pomiędzy deweloperem, a generalnym wykonawcą, została podpisana 21 listopada.

Osiedle mieszkaniowe Amber Park

Osiedle mieszkaniowe Amber Park zostanie wybudowane w Krakowie, przy ul. Bochenka. Inwestycja o powierzchni 20 tys. m2 powierzchni będzie składała się z 388 lokali mieszkalnych, o powierzchni od 27,1 m2 do 91 m2. Obiekt będzie osiedlem wielorodzinnym w nowoczesnej zabudowie.
Na głównym dziedzińcu zostanie wybudowany plac zabaw oraz parking na 62 miejsca postojowe. Ponadto, inwestycja będzie wyposażona w podziemny garaż z 171 miejscami postojowymi.
Większość mieszkań będzie miała tarasy, balkony oraz zielone ogródki.
Osiedle mieszkaniowe zostanie wybudowane w ciągu 19 miesięcy od przekazania placu budowy. Deweloper prognozuje, że inwestycja będzie gotowa w II kwartale 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej