Full Wypas z MAT - finisz I

2007-09-12 12:33

Wyznacznikami sukcesu na rynku architektoniczno-budowlanym są dziś - jakość i czas. RoadShow - Full Wypas z MAT umożliwiło projektantom z całej Polski zapoznanie się z potencjałem najnowszych oprogramowań firmy Autodesk.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby branży architektoniczno - budowlanej na rynku pojawiają się coraz to nowocześniejsze rozwiązania, które bezsprzecznie - usprawniają pracę projektanta. Niemniej jednak, aby korzystać z nich i tym samym zyskać przewagę na rynku, trzeba nauczyć się z nich korzystać. Dlatego też, 4 września 2007 r., firma MAT zaprosiła architektów, konstruktorów i instalatorów z branży budowlanej na RoadShow - Full Wypas z MAT, by osobiście przetestowali możliwości wybranych oprogramowań firmy Autodesk.
Zgodnie z hasłem "Znajdź odpowiedź na pytanie, jak w 100% wykorzystać możliwości posiadanych narzędzi", prelegenci odpowiadali na wszelkie pytania  zainteresowanych uczestników warsztatów. Podczas prezentacji przedstawiono ciekawostki z zakresu najnowszych rozwiązań firmy Autodesk z rodziny 2008, a mianowicie: AutoCAD Architecture i Autodesk VIZ, AutoCAD MEP, Revit Architecture i Revit (możliwość współpracy z Robot Milenium). Zaprezentowano również rozwiązania firm HP oraz Microsoft - dedykowane pracowniom projektowym.
W spotkaniu udział wzięli reprezentanci firm i pracowni projektowych z całej Polski. Najliczniejszą grupą uczestników, pewnie z racji miejsca spotkania - Kraków, byli krakowscy architekci.
Kolejne Road Show z MAT odbędzie się 05.10.2007 r. w Willi Decjusza w Krakowie (termin zgłoszeń: do 25.09.2007 r.). Szczegóły na stronie: http://www.mat.net.pl/.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej