Full Wypas z MAT - finisz I

2007-09-12 12:33

Wyznacznikami sukcesu na rynku architektoniczno-budowlanym są dziś - jakość i czas. RoadShow - Full Wypas z MAT umożliwiło projektantom z całej Polski zapoznanie się z potencjałem najnowszych oprogramowań firmy Autodesk.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby branży architektoniczno - budowlanej na rynku pojawiają się coraz to nowocześniejsze rozwiązania, które bezsprzecznie - usprawniają pracę projektanta. Niemniej jednak, aby korzystać z nich i tym samym zyskać przewagę na rynku, trzeba nauczyć się z nich korzystać. Dlatego też, 4 września 2007 r., firma MAT zaprosiła architektów, konstruktorów i instalatorów z branży budowlanej na RoadShow - Full Wypas z MAT, by osobiście przetestowali możliwości wybranych oprogramowań firmy Autodesk.
Zgodnie z hasłem "Znajdź odpowiedź na pytanie, jak w 100% wykorzystać możliwości posiadanych narzędzi", prelegenci odpowiadali na wszelkie pytania  zainteresowanych uczestników warsztatów. Podczas prezentacji przedstawiono ciekawostki z zakresu najnowszych rozwiązań firmy Autodesk z rodziny 2008, a mianowicie: AutoCAD Architecture i Autodesk VIZ, AutoCAD MEP, Revit Architecture i Revit (możliwość współpracy z Robot Milenium). Zaprezentowano również rozwiązania firm HP oraz Microsoft - dedykowane pracowniom projektowym.
W spotkaniu udział wzięli reprezentanci firm i pracowni projektowych z całej Polski. Najliczniejszą grupą uczestników, pewnie z racji miejsca spotkania - Kraków, byli krakowscy architekci.
Kolejne Road Show z MAT odbędzie się 05.10.2007 r. w Willi Decjusza w Krakowie (termin zgłoszeń: do 25.09.2007 r.). Szczegóły na stronie: http://www.mat.net.pl/.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej