Forum Inwestycyjne już 18 listopada! Zapraszamy!

2009-11-13 19:03
Yatenga Muzeum Centrum Kultur
Autor: materiały Muzeum Miejskiego w Żorach

Idea Forum Inwestycyjnego wywodzi się z konkursu Dobre Praktyki PPP, w ramach którego od trzech lat wyłaniane są najlepsze pomysły podmiotów publicznych na przedsięwzięcia publiczno-prywatne.

Forum to nagroda dla tegorocznych Laureatów Konkursu, której fundatorem jest Organizator Konkursu – firma doradcza Investment Support. Forum Inwestycyjne będzie poświęcone 4 projektom inwestycyjnym, które jury konkursu Dobre Praktyki PPP, pod przewodnictwem dr Ireny Herbst, (prezes Centrum PPP), uznało za najlepsze w tegorocznej edycji konkursu.

Investment Support
Autor: brak danych

PROGRAM TUTAJ

18 Listopada 2009 r., w Warszawie przy ul. Bagatela 12 w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) odbędzie się Forum Inwestycyjne, na którym zostaną zaprezentowane cztery projekty inwestycyjne z różnych sektorów gospodarki planowanych do realizacji z inwestorem prywatnym, które wygrały w tegorocznej edycji konkursu Dobre Praktyki PPP na najlepszy projekt przedsięwzięcia publiczno-prywatnego. Będą to:

  • Rewitalizacja terenów przydworcowych w Sopocie wraz z równoczesnym rozwiązaniem problemów komunikacyjnych na tym obszarze - Gmina Miasta Sopotu
  • Rozbudowa Ośrodka Sportu i Rekreacji "Kolna" - Gmina Miejska Kraków
  • Parking wielopoziomowy - Urząd Miasta Płocka
  • Muzeum Yatenga. Spotkanie Kultur Świata. Budowa innowacyjnego kompleksu muzealnego w Żorach - Gmina Miejska Żory.


Podczas Forum odbędzie się także dyskusja na temat możliwości realizacji przedsięwzięć w partnerstwie publiczno-prywatnym. W spotkaniu udział wezmą m.in. grono inwestorów polskich i zagranicznych z branży deweloperskiej, operatorskiej, budowlanej, projektowej i sektora finansowego.

Udział w Forum Inwestycyjnym jest bezpłatny.
Do pobrania: PROGRAM FORUM INWESTYCYJNEGO

Zgłoszenia:

Joanna Gogolińska
Menedżer ds. PR i Promocji Inwestycji Investment Support
tel. +48 22 627 47 15, +48 603 130 056
fax +48 22 827 59 30
email: gogolinska@inves.pl


Konkurs Dobre Praktyki PPP to jedyna w Polsce inicjatywa wspierająca projekty publiczno-prywatne na początkowym etapie przygotowania. W konkursie mogą brać udział wyłącznie podmioty publiczne. Do trzech dotychczasowych edycji zgłoszono łącznie 93 projekty.
W roku 2009 w organizację zaangażowanych jest kilkanaście instytucji publicznych i prywatnych. Są to m.in.: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Centrum PPP, Instytut PPP, Unia Metropolii Polskich, Związek Miast Polskich, Związek Województw RP, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej informacji o Forum Inwestycyjnym oraz o konkursie Dobre Praktyki PPP na stronie http://www.dobrepraktykippp.eu/


Organizatorem Forum jest Investment Support - polska firma doradcza, która wspiera samorządy i podmioty prywatne w przygotowaniu i realizacji inwestycji publiczno-prywatnych. Firma specjalizuje się projektach publiczno-prywatnych, developerskich i rewitalizacyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej