Forum Gospodarcze EURO 2012

2007-12-06 11:43
Forum Gospodarcze EURO 2012
Autor: Biuro Promocji Inwestycji "Egeria"

I Forum Gospodarcze Polska - Ukraina 2012 odbędzie się 17-18 grudnia 2007 r. w Warszawie. Miejscem wymiany poglądów, oceny problemów oraz możliwości ich rozwiązania w "przeddzień" mistrzostw Europy w piłce nożnej będzie centrum konferencyjne hotelu Gromada.

Ideą Forum Gospodarczego Euro 2012 jest przygotowanie polskiej gospodarki do jak najlepszej realizacji zadań stojących przed nami, jako współorganizatorami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Forum jest pionierskim przedsięwzięciem na skalę krajową. Bezpośrednie spotkanie zainteresowanych przedsiębiorców z decydentami oraz wymiana doświadczeń i poglądów ułatwia podejmowanie decyzji oraz sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych z partnerami z Ukrainy, Niemiec, Hiszpanii czy Polski. I Forum Gospodarcze Polska - Ukraina 2012 oraz towarzyszące mu targi wystawców to doskonałe miejsce na reklamę i promocję firmy wśród gości z Polski i zagranicy, w tym osób decyzyjnych.

W uroczystym otwarciu udział zapowiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz - Prezydent Warszawy oraz Aleksander Motyk - Ambasador Ukrainy w Polsce . W licznych panelach dyskusyjnych (m. in. "Jak wygrać Euro 2012 i nie zmarnować szansy", "Przygotowanie miast gospodarzy - problemy do rozwiązania") i prezentacjach wystąpią eksperci i przedstawiciele kluczowych branż gospodarki z punktu widzenia realizacji turnieju. Program forum obejmuje m. in. wystąpienia Przedstawiciela Ministerstwa Sportu oraz Radcy Handlowego Ambasady Ukrainy w Polsce - Tarasa Tokarskiego ("Plan inwestycyjny na EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie" - informacje dla inwestorów), Maciej Janicki, prezes spółki - generalnego koordynatorem projektu piłkarskich ME w Polsce (prezentacja zadań spółki skarbu państwa "PL 2012") a przedstawiciele władz Berlina i Madrytu przekażą uczestnikom spotkania "Doświadczenia miast europejskich w organizacji dużych imprez sportowych".

Wystąpienie przedstawicieli UEFA - "Wytyczne UEFA wobec organizatorów EURO 2012" - zaplanowano na drugi dzień Forum. tj. na 18 grudnia 2007 r. Na ten dzień zaplanowano również panele branżowe (panel hotelarsko-turystyczny, finansowo-inwestycyjny, budownictwo - infrastruktura) - w tym m. in.: "Inwestycje w branży hotelarskiej i turystycznej na rzecz Euro 2012", "Finansowanie inwestycji - skąd pozyskać środki na realizację projektów", "Partnerstwo Publiczno Prywatne - jak przełożyć nowe regulacje na wzrost inwestycji", "Zintegrowany system komunikacyjny aglomeracji Warszawskiej w 2012 roku - szanse i zagrożenia".

I Forum Gospodarcze Euro 2012 odbędzie się w Warszawie w centrum konferencyjnym hotelu Gromada przy ul. 17 Stycznia 32. Organizatorem spotkania jest Business Academy S.C.

Biuro rejestracyjne:
Biuro Promocji Inwestycji "Egeria"
tel./fax 058 718 9290
e-mail: egeria2@tlen.pl

Szczegółowy program Forum EURO 2012

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej