Forum Gospodarcze EURO 2012

2007-12-06 11:43
Forum Gospodarcze EURO 2012
Autor: Biuro Promocji Inwestycji "Egeria"

I Forum Gospodarcze Polska - Ukraina 2012 odbędzie się 17-18 grudnia 2007 r. w Warszawie. Miejscem wymiany poglądów, oceny problemów oraz możliwości ich rozwiązania w "przeddzień" mistrzostw Europy w piłce nożnej będzie centrum konferencyjne hotelu Gromada.

Ideą Forum Gospodarczego Euro 2012 jest przygotowanie polskiej gospodarki do jak najlepszej realizacji zadań stojących przed nami, jako współorganizatorami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Forum jest pionierskim przedsięwzięciem na skalę krajową. Bezpośrednie spotkanie zainteresowanych przedsiębiorców z decydentami oraz wymiana doświadczeń i poglądów ułatwia podejmowanie decyzji oraz sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych z partnerami z Ukrainy, Niemiec, Hiszpanii czy Polski. I Forum Gospodarcze Polska - Ukraina 2012 oraz towarzyszące mu targi wystawców to doskonałe miejsce na reklamę i promocję firmy wśród gości z Polski i zagranicy, w tym osób decyzyjnych.

W uroczystym otwarciu udział zapowiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz - Prezydent Warszawy oraz Aleksander Motyk - Ambasador Ukrainy w Polsce . W licznych panelach dyskusyjnych (m. in. "Jak wygrać Euro 2012 i nie zmarnować szansy", "Przygotowanie miast gospodarzy - problemy do rozwiązania") i prezentacjach wystąpią eksperci i przedstawiciele kluczowych branż gospodarki z punktu widzenia realizacji turnieju. Program forum obejmuje m. in. wystąpienia Przedstawiciela Ministerstwa Sportu oraz Radcy Handlowego Ambasady Ukrainy w Polsce - Tarasa Tokarskiego ("Plan inwestycyjny na EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie" - informacje dla inwestorów), Maciej Janicki, prezes spółki - generalnego koordynatorem projektu piłkarskich ME w Polsce (prezentacja zadań spółki skarbu państwa "PL 2012") a przedstawiciele władz Berlina i Madrytu przekażą uczestnikom spotkania "Doświadczenia miast europejskich w organizacji dużych imprez sportowych".

Wystąpienie przedstawicieli UEFA - "Wytyczne UEFA wobec organizatorów EURO 2012" - zaplanowano na drugi dzień Forum. tj. na 18 grudnia 2007 r. Na ten dzień zaplanowano również panele branżowe (panel hotelarsko-turystyczny, finansowo-inwestycyjny, budownictwo - infrastruktura) - w tym m. in.: "Inwestycje w branży hotelarskiej i turystycznej na rzecz Euro 2012", "Finansowanie inwestycji - skąd pozyskać środki na realizację projektów", "Partnerstwo Publiczno Prywatne - jak przełożyć nowe regulacje na wzrost inwestycji", "Zintegrowany system komunikacyjny aglomeracji Warszawskiej w 2012 roku - szanse i zagrożenia".

I Forum Gospodarcze Euro 2012 odbędzie się w Warszawie w centrum konferencyjnym hotelu Gromada przy ul. 17 Stycznia 32. Organizatorem spotkania jest Business Academy S.C.

Biuro rejestracyjne:
Biuro Promocji Inwestycji "Egeria"
tel./fax 058 718 9290
e-mail: egeria2@tlen.pl

Szczegółowy program Forum EURO 2012

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej