EUROGwiazdka na Stadionie Narodowym

2009-12-14 15:42
EUROGwiazdka na Stadionie Narodowym
Autor: NCS

Wyjątkowa impreza świąteczna o tematyce związanej z UEFA EURO 2012™ - EUROGwiazdka 2009 - odbędzie się 19 grudnia br. na placu obok budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Organizatorem jest PL.2012 oraz Narodowe Centrum Sportu.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w pobliżu budowy Stadionu Narodowego w Warszawie zostanie zorganizowana pierwsza w historii EUROGwiazdka. Tego dnia wszyscy, którzy interesują się przygotowaniami Polski do EURO 2012 będą mogli uzyskać komplet informacji na temat budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Prezes PL.2012 Marcin Herra oraz Koordynatorzy Krajowi poszczególnych obszarów działania przedstawią kilka kluczowych faktów na temat stopnia naszego przygotowania do organizacji Mistrzostw.

W namiocie rozstawionym na parkingu przy stadionie zostaną zorganizowane liczne zabawy mikołajkowe dla dzieci. Stanowisko do malowania graffiti oraz spotkanie z byłym reprezentantem Polski Tomaszem Rząsą to tylko niektóre z atrakcji. Tradycyjnie najmłodsze pociechy będą mogły spotkać się ze św. Mikołajem. Atmosferę świąt podkreślą choinki, na których dzieci zawieszać będą własnoręcznie wykonane ozdoby.

Partnerem EUROGwiazdki 2009 jest Sekretariat ds. Euro 2012 Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

EUROGwiazdka 2009
Autor: NCS
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej